Mobil Oyun

War Wings Mobil Savaş Oyunu Güncellendi

Sevilen mobil oyun War Wings güncelleme aldı. Bu güncelleme ile ilgi çekici değişiklikler oyuna eklendi. War Wings bir uçak savaş oyunu. Bu nedenle de oldukça ilgi görüyor. Şimdi değişiklikleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kullanıcıların artık ülke bayraklarını ve kullanıcı adını değiştirme yeteneğine sahip.
– Yeni destek: Güçlendirici. Güçlendiriciler savaşa girmeden önce kullanılarak savaş esnasında alınan RP ve Gümüş artırılabilir.
– Facebook arkadaşlarınızla senkronize olun: Arkadaşlarınla senkronize ol ve şimdi kimin War Wings oynadığını gör. Arkadaşlarınla sohbet edebilir veya doğrudan takım oluşturabilirsin!
– Bazı hatalar düzeltildi ve optimizasyon iyileştirildi.

Özellikle ülke bayrakları değiştirebilme ile ilgili güncelleme dikkatini çekti. Bu arada kullanıcı adı değiştirme özelliği de biraz geç kalmis bir yenilik ama iyi olmuş çünkü blr çok mobil oyun zaten bu özelliği sunmuyor.

İndirmek isteyenler için War Wings indirme bağlantısı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.warwings2

War Wings Mobil Savaş Oyunu Güncellendi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir