GüncellemeMobil Oyun

Arena of Valor Güncellenmesinden Önce Dikkat. Hesabınızı Bağlayın

Arena of Valor mobil moba oyununda önemli bir duyuru yapıldı. Geçmiş güncellemelerde yakinda gelecek olan yeni sürümle ilgili bilgilendirme yapılmış facebook bağlantısı iyileştirilmiş ve bağlamanız tavsiye edilmişti. Şimdi güncelle neden once bağlantıyı kesinlik yapmanız gerekiyor. İşte Arena of Valor duyurusu.

⚠️ Misafir hesap olarak oynuyorsanız, hesabınıza erişimi kaybetmemeniz için, güncellemeden önce hesabınızı Facebook’a bağlayın veya oyunu silmek ve yeniden yüklemek yerine oyun uygulamanızı doğrudan güncelleyin! Ayrıca, önbelleğinizi temizlemeyin veya Misafir hesabınızdan çıkış YAPMAYIN, hesabınıza erişimi tamamen kaybedebilirsiniz⚠️

Güncelleme geliyor…

#ArenaofValor

Arena of Valor Güncellenmesinden Önce Dikkat. Hesabınızı Bağlayın

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

GüncellemeMMORPG

Linage 2 Revolution Harikalar Diyarında Savaş Etkinliği

Battle RoyaleGüncelleme

Pubg Mobile 7. Sezonla Gelen Yığınla İçerik

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir