MMORPGMobil OyunStrateji

Blizzard'ın Mobil Oyunuyla İlgili Detaylar

Daha önceki yazılarımızın birinde Blizzard’ın bir mobil oyun uzerinde çalıştığını aktarmıştık. Bahsi geçen bu oyun ile ilgili bazı detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Yine güncellenen bir iş ilanında bu oyunun mmo rts olduğu ortaya çıktı.

İş ilanında mmorts oyunu geliştirecek kişilere dair çalışan aranıyor. Bu durumda bahsi geçen ve hakkinda çok fazla detay olmayan oyunun mmorts olduğunu varsayabiliriz. Baska bir ihtimal de yeni bir oyun geliştirmeye başlanacağı seklinde olabilir ama bu ihtimal düşük.

Dünya capinda Blizzard’ın oyunlarının ne kadar popüler olduğunu düşünürsek bu mmorts oyun da aynı olcude merakla bekleniyor. Daha önceki haberimizde bahsettiğimiz gibi oyun Warcraft dunyasinda geçecek. Yeni eklediğimiz detay ise mmorts yani çok oyunculu gerçek zamanlı strateji olacağı.
Blizzard'ın Mobil Oyunuyla İlgili Detaylar

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Basın BülteniStrateji

Rise of Kingdoms Osmanlı Saldırı Gücü Neleri Değiştiriyor?

Basın BülteniMMORPG

Black Desert Yeni Karakteri Lahn İçin Ön Kayıt Başladı

GüncellemeStrateji

Clash Royale Güncellendi! Nisan 2019 Büyük Güncelleme Detayları

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir