Mobil Oyun

Minecraft Çapraz Platform Desteği Geldi

Daha once yazdığım haberde bahsettiğim Minecraft’ın bütün oyun cihazları aynı oyuna bağlanacak haberleri artık gerçekleşti. Minecraft, birlikte daha iyi isimli bir güncelleme aldı ve Bu güncelleme ile artık PC, Xbox One ve Mobil oyun platformları aynı Minecraft’a bağlanacak. Bilgisayardaki oyununuza daha sonra telefondan devam edebileceksiniz. Ya da bilgisayarda oynayan biriyle aynı oyuna telefonla girebileceksiniz.

Bu güncelleme ile Minecraft dünyası daha da büyüdü. Hem oyuncuların kendi oyunları hem de diğer oyuncularla bağlantı platform farklılığı olmadan oyun dünyasını genişletti.

Güncellemeyi Minecraft’ın PC sürümü Xbox One surumu, Android ve iOS sürümü aldı. Nintendo sürümü yakinda Güncellemeyi alıp bu büyük Minecraft dünyasına dahil olacak. Sony ise Playstation ile Güncelleme yi şimdilik almayacak. Microsoft’dan yapılan açıklamaya göre Sony ile görüşmeler devam ediyor. Detaylar için bizimle kalın.

Ayrıca Bakınız:   Battle Bay Mobil Gemi Savaş Oyunu Çok Yakinda

Minecraft Çapraz Platform Desteği Geldi
https://youtu.be/5nWMr2njHiA

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir