Mobil OyunSpor OyunlarıYarış OyunlarıYeni Oyunlar

Arena of Valor Dünya Kupası Düzenliyor

Son zamanların en sevilen mobil moba oyunlarından birisi olan Arena of Valor Dünya Kupası düzenliyor. Bir örneğini mobil moba takipçileri Vainglory ‘de görmüştür. Arena of Valor ilk duyurusunu yaptı.

AoV Dünya Kupası için ilk adımları atıyoruz ve sizlere Valor Serisini duyuruyoruz! Dünya Kupası için belirme turnuvası olacak bu mücadele Nisan’da başlıyor! 📣#ArenaofValor
🔔kayıt ve ön bilgi: https://buff.ly/2pGM8yy

İlk etapta her bölgeden en iyi takımlar belirlenecek. Belirleme süreci 6 hafta olacak. Bu zaman sürecinde turnuvalarla takımlar belirlenecek. Büyük ödüller de var. Dünya Kupası’nı kazanan takımı 500 Bin Dolar ödül kazanacak. İşte etkinlikte ilgili bütün detaylar;

“Arena of Valor, Dünya Kupasına ilk rekabetçi adımları 11 Nisan’da ön Valor Serisi ile start veriyor. Valor Serisi, bölgelerin en güçlü takımlarını belirlemek ve Playoff’lara hak kazanmak için takımların birbirleriyle yarışacakları 6 haftalık bir turnuva sürecinden oluşacaktır. Ödül havuzu, haftalık oynanacak maçlar ve final Playofflar’ı arasında bölünecek ve her bölge (Avrupa bölgesi gibi) için 50.000 $ olacaktır. Her bir Playoff’un kazanan takımı, Valor Dünya Kupası’na gidecek ve Los Angeles’ta Temmuz ayında yapılacak olan 500.000$’lık ödül havuzuna katılma şansına sahip olacaktır.

Valor Serisi haftalık turnuva katılımcı takımları belirlemek için 7 ve 8 Nisan tarihlerinde açık bir online belirleyici gerçekleşecektir. Haftalık maçlar Youtube, Facebook ve Twitch platformlarında canlı olarak İngilizce yayınlanacaktır. Final maçlarını ise Facebook’tan Türkçe olarak takip edebileceksiniz. Her hafta, turnuvadaki en düşük iki takım listeden kalkacak ve 2 yeni takım, Playofflarda kendini göstermek için listede bir yer edinecektir.

Turnuvaya katılmak için Espor platformu ESL üzerindeki linke ulaşmanız yeterli olacaktır https://play.eslgaming.com/arena … /major/valor-series ! Siteye üye olup aşamaları takip ettiğiniz zaman detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz! 

Bol şans şavaşçı! “

ARENA OF VALOR SON OYUNCU YORUMLARI
Her oyunda olduğu gibi Arena of Valor ilk ilgili oyuncu yorumlarını sizlerle de paylaşalım. Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz ayrıca yorumlarda belirtebilirsiniz.

Eşleşme

Eşleşme ile ilgili oyuncuların çok sıkıntısı var. Gümüş oyuncunun takımına rakip olarak hepsi platin olan oyuncular denk geliyor. Ayrıca kazanma oranı çok düşük olan oyuncuların rakibi olarak yüksek kazanma oranı olan oyuncular denk geliyor. Konuyla ilgili eşleşme sıkıntısı çeken çok fazla oyuncu bulunuyor.

Oyuncuların çoğu eşleşme ve adaletli dağılım konusundan şikayetçiyken bazı oyuncular da bu etkinliği kimin kazanacağı hakkında yorumlar yapmış.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Moba

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Moba

League of Legends'in Romanı Çıktı

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.