Mobil Oyun

Clash of Kings 'e Türk Kahraman Geliyor

Yakın zaman önce gelen güncellemelerle kahramanların çeşitlendiren ve oyunu bir bakıma zenginleştiren Clash of Kings şimdi bu kahramanların arasına bir de Türk tarihinden birini eklemek istiyor.

[Türk Kahraman] Lordlarım,
Bir Türk kahraman yapmak istesek, Türk tarihinden veya efsanelerinden hangi kahramanı yapmamızı önerirsiniz? Kadın veya Erkek kahramanlarımızdan bize resimli önerilerde bulunun ve 500 rozet kazanma şansı yakalayın!
Önerilerinizi yorumlara bekliyoruz!
İyi oyunlar!
Clash of Kings Türkiye Takımı

https://www.facebook.com/Clash.Of.Kings.TR2016/posts/1799603937010318

Peki genel olarak insanlar ne istiyor bir bakalım.
Bir çok oyuncu elbette Fatih Sultan Mehmet demiş. Bunun yanında Tomris Hatun, ilk kadın hükümdar olarak güçlü bir alternatif. Metehan çinlilere diz çöktürdü, söylenmiş. Göktürk liderlerinden Bilge Kağan çok söylenmiş. ATATÜRK denmiş, saçmalanmış. Burada çok eskiden kalmış ve mitikleşmiş bir lider arıyoruz. Atamızı böyle şeylerden uzak tutalım. Adına saygı duyalım. Altarın Oğlu Tarkan denmiş. Bunun yanında Avrupalılara nispet Attila denmiş. Birçok TÜRK lider sıralanmış. Bakalım hangisi olacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir