Mobil Oyun

Clash of Kings 'e Türk Kahraman Geliyor

Yakın zaman önce gelen güncellemelerle kahramanların çeşitlendiren ve oyunu bir bakıma zenginleştiren Clash of Kings şimdi bu kahramanların arasına bir de Türk tarihinden birini eklemek istiyor.

[Türk Kahraman] Lordlarım,
Bir Türk kahraman yapmak istesek, Türk tarihinden veya efsanelerinden hangi kahramanı yapmamızı önerirsiniz? Kadın veya Erkek kahramanlarımızdan bize resimli önerilerde bulunun ve 500 rozet kazanma şansı yakalayın!
Önerilerinizi yorumlara bekliyoruz!
İyi oyunlar!
Clash of Kings Türkiye Takımı

https://www.facebook.com/Clash.Of.Kings.TR2016/posts/1799603937010318

Peki genel olarak insanlar ne istiyor bir bakalım.
Bir çok oyuncu elbette Fatih Sultan Mehmet demiş. Bunun yanında Tomris Hatun, ilk kadın hükümdar olarak güçlü bir alternatif. Metehan çinlilere diz çöktürdü, söylenmiş. Göktürk liderlerinden Bilge Kağan çok söylenmiş. ATATÜRK denmiş, saçmalanmış. Burada çok eskiden kalmış ve mitikleşmiş bir lider arıyoruz. Atamızı böyle şeylerden uzak tutalım. Adına saygı duyalım. Altarın Oğlu Tarkan denmiş. Bunun yanında Avrupalılara nispet Attila denmiş. Birçok TÜRK lider sıralanmış. Bakalım hangisi olacak.

Ayrıca Bakınız:   Clash Royale 2 Temmuz Denge Güncellemesinde Neler Var?
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyun

Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.