Mobil Oyun

Kamiya Tanıtım – Summoners War

Summoners War bu ay kahraman salonunda göreceğiniz Kamiya ‘yı tanıtmayı uygun görmüş ve hakkında uzun bir tanıtım hazırlamış. Bizde Kamiya isimli rakibinizi bilmiyorsanız sizlere aktarmak istiyoruz.

Selam Summonerlar. Sizlere bu ayın Kahramanlar Salonu canavarı olan Kamiya’yı kısaca tanıtmak istiyoruz.

Avantajları:

• Kamiya’nın baz atağı 911’dir (oyundaki en yüksek baz ataklı canavarlardan biri) Bu nedenle %ATK Rüniklerinden diğer canavarlara göre daha fazla yararlanır.

• Kamila’nın yetenekleri arasında hem uyutma hem de sersemletme vardır. Bu sayede birden fazla rakip canavarı kontrol altında tutabilirsiniz.

Dezavantajları:

• ATK Tipi bir canavar olması nedeniyle HP ve Defans statları düşüktür.

• Cairos Zindanı ve Senaryo bölümleri için çok iyi bir seçenek değil.

Rünik Önerileri:

• İkinci yeteneğindeki ekstra tur alma mekaniği nedeniyle 4Set olarak Şiddetli Rüniklerini öneriyoruz.

• Kamiya’nın ikinci yeteneğinin ekstra tur alabilmesi için rakibi uyutması ve rakibin uyutmaya karşı Direnmemesi gerekiyor. Bu nedenle 2Set rüniği olarak +%20 İsabet veren Odak Setini öneriyoruz. (Eğer yeterince Odak Rüniğiniz yoksa Bıçak da iyi bir alternatif)

Kamiya’yı Kullanabileceğiniz Oyun Modları:

• Kamiya’nın en başarılı olduğu oyun modları Lonca ve Kuşatma Savaşlarıdır. Bu savaşlarda başarılı olmasının nedeni bu savaşların 3vs3 şeklinde olmasıdır. Bir tur aldığı zaman Kamiya bir rakibi uyuttuktan sonra ekstra tur alıp 3. yeteneği olan Karabasan ile başka bir rakibe ağır bir hasar verip onu sersemletebilir. Bir diğer söyleyişle 3vs3 oyun modlarında rakibi kolayca kontrol altında tutabilir.

• Kamiya’nın güçlü olduğu diğer bir oyun modu ise Dünya’lar Uçurumu’ndaki Işık Yaratığıdır. Bu yaratıkla savaşabilmek için tek vuruşlu saldırısı olan karakterler getirilmelidir, Kamiya’nın üçüncü yeteneği de bu nedenle Işık Yaratığına karşı çok etkilidir. Üçüncü yeteneğinin yanı sıra Karanlık canavarlara %40 ekstra ATK veren lider yeteneği de Işık Canavarına karşı son derece etkilidir.

İlk Kahramanlar Salonu Tanıtımımızı beğendiniz mi? Yorumlar üzerinden geri bildiriminizi bekliyoruz. İyi haftasonları 🎉

Yorumlara bakacak olursak herkes paylaşımda oldukça memnun ve devamının gelmesini bekliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir