Mobil OyunStrateji

Blade Squad'a Güncelleme Geldi

Son zamanların sevilen moba strateji mobil oyunu Clash Squad için bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme detaylarını baktığımız zaman arayüzde iyileştirmelerin olduğu görülüyor. Kahramanlar da seviye sistemi getirilmiş ama bu daha önceden de vardı. Demek ki değişiklikler oldu.

*HEPSİ YENİ*
– Yeni Geliştirilmiş Ana Ekran
– Şampiyon Seviye Sistemi
– Geliştirilmiş Oyun Grafikleri
– Geliştirilmiş Eğitici
– Rafine çöpçatanlık
– Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmesi

Blade Squad'a Güncelleme Geldi

Blast Squad 3v3 savaşlar yaptığınız gerçekten eğlenceli bir moba oyunu. Tepeden kamera açısıyla ve değişik kahramanlarıyla sizleri kendine bağlayacak. Ayrıca 3 dakikalık maçlar hızlı bir şekilde oyunlara dahil olmanıza olanak tanıyacak.

Blast Squad’ın bir diğer özelliği ise strateji oyunlarında yer alan kart şeklinde kahraman geliştirme imkanı. Kartları biriktirip yeterli sayıda olduğu zaman geliştiriyorsunuz. Denemenizi öneririm.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Basın BülteniStrateji

Rise of Kingdoms Osmanlı Saldırı Gücü Neleri Değiştiriyor?

GüncellemeStrateji

Clash Royale Güncellendi! Nisan 2019 Büyük Güncelleme Detayları

Nasıl YapılırStrateji

Supercell'in Yeni Bağlantı Seçeneği: Supercell ID

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir