Mobil Oyun

Krallık Transferinden Önce Bilmeniz Gereken Herşey – Clash of Kings

[Krallık Transferi ÖNEMLİ Duyurusu] Lordlarım,
Krallık Transferi YARIN (16 Ocak) açılacak!!!
Transfer olmak için tam 24 saatiniz olacak. Transfer olacak lordlarımız için önerilerimize lütfen dikkat edin!
İyi oyunlar ve mutlu bir transfer dileriz.

Krallık Transferi Önemli Notlar:
✅ Transfer listelerinde her renk kendi içerisinde transfer olabilir. Örneğin; mavi krallıktaysanız sadece mavi krallıklara transfer olabilirsiniz. Transfer olabileceğiniz krallıklara Krallık Transferi arayüzündeki listeden göz atabilirsiniz.
✅ Kral transfer olamaz.
✅ Transferden önce;
– İttifaktan çıkmanız,
— Hapishanenizdeki kahramanları serbest bırakmanız ve hapsedilmiş kahramanınızı geri almanız,
— Uygarlık hisarınızı haritadan kaldırmanız,
— Yaralı askerlerinizi iyileştirmeniz,
— Tüm iletilerinizi okumuş olmanız gerekir.
Kalenizde çok fazla ileti varsa da transfer olamazsınız. Lütfen iletilerinizi silin.
Tüm bunları transferden EN AZ BİR GÜN ÖNCE tamamlamanızı öneririz.
✅ Her krallığa transfer olmak belirli sayıda “TRANSFER KARTI” gerektirir. Bu kart, sizin gitmek istediğiniz krallıktaki güç sıralamasında kaçıncı sıraya denk geldiğinize göre belirlenir. 50. ve daha düşük sıraya denk gelen lordlar 1 kartla transfer olabilir. Krallık Transferi arayüzünden Transfer Kartlarını satın alabilirsiniz.
✅ Krallık transferinde bir krallığa geçiş yapabilen PRESTİJ 6 kalelerin bir limiti vardır. Bu limiti oyun içerisinde Krallık Transferi arayüzünde Uygun, Meşgul ve Dolu olarak görüntüleyebilirsiniz. Krallık Uygun veya Meşgul durumdayken prestij 6 kalenizi bu krallığa transfer edebilirsiniz. Her transfer döneminde limitler sıfırlanır. P6 dışındaki kale seviyeleri için bir limit yoktur.
✅ Krallık transferinde lordunuzun gücü, ögeleri, seviyeleri vb. tüm verileri korunacak ve aynı şekilde gitmek istediğiniz krallığa aktarılacaktır. Aktarılmayan tek veri SÜRGÜN KULESİ verisidir. Ayrıca kale ögelerinizdeki KALICI dekorasyonları da transfer olmadan önce en az bir kere kullanıp Dekorasyon Kitabı’na aktarmanızı öneririz.
✅ 16 Ocak’ta krallık transferini onayladıktan sonra kaleniz 8 saat boyunca DONDURULACAKTIR. Bu 8 saat içerisinde kalenize giriş yapamayacaksınız. Bu süre, kalenizin verilerinin bir hata yaşanmadan yeni krallığa aktarılması için gereklidir. 8 saat sonunda giriş yapabilirsiniz. Kalenize sistem tarafından kalkan açılacaktır.
✅ Transferden sonra kalenize giriş yaptığınızda verilerin doğru yüklenmesi için lütfen birkaç dakika bekleyin ve oyununuzu tamamen kapatıp yeniden başlatın. Veriler tam yüklenmeden yapılan inşaat, eğitim vb. eylemler bu ilerlemelerin kaybına sebep olabilir.
✅ Krallık transferi soğuma süresi 28 gündür. Bu 28 gün içerisinde krallık transferi sistemi oyuna eklense bile süre dolmadan kesinlikle transfer olamazsınız. Bu nedenle dikkatli karar vermenizi öneririz.

Bunların dışında soru ve yorumlarınızı bekliyoruz…
Clash of Kings Türkiye Takımı

Krallık Transferini forumda tartış

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir