Mobil Oyun Ekipmanları

Mobil Oyuncu Ekipmanları: GameSir G5 BattleDock Kablosuz Oyun Kolu

Bilgisayar oyunları yavaş yavaş yerini telefon oyunlarına bırakırken, telefon oyuncularının işini kolaylaştıracak aksesuarlar da gün yüzüne çıkıyor. Yeni fikirler can buluyor. Bu yazımızda hem mobil moba hem de mobil fps oyunlarında konforunuzu arttıracak bir mobil oyuncu aksesuarından bahsedeceğim.

gamesir g5 battledock

 

GameSir G5 BattleDock FPS/MOBA Kablosuz Bluetooth Joystick Oyun Kolu

GameSir son zamanlarda mobil oyun ekipmanları kategorisinde ün yapmaya başladı. Bu kol da efsane olmuş desek yanlış olmaz. Kol, hem iOS hem Android hem PC hem de Steam OS uyumlu. Yani bir kere alıp her yerde kullanmak mümkün.

GameSir G5 BattleDock ile nasıl oyunlar oynanır?

Mobil mobalar (Arena of Valor, Mobile Legends, Heroes Arena)
Battle Royale (Pubg Mobile, Rules of Survival, Fortnite Battle Royale)
FPS (Modern Combat, Versus)
RPG
Buna benzer oyunları oynamanız mümkün.

GameSir G5 BattleDock tasarımı

O kadar çok düğme var ki kafanız karışmasın. Hepsi de parmağınızın ucuna geliyor. Görsellerden kontrol edin. Tasarımın en iyi tarafı dokunmatik bir alan ve tuşlar. Bu kısım mobalarda büyüyü nereye atacağınızı belirlemenizi sağlıyor. Bir çok oyunda farklı şekillerde de işe yarayacaktır.
Telefonunuzu da rahatça görmek ve oyunu takip etmek için bu kolun üzerine sabitleyebileceğiniz bir standa şeklinde tasarlanmış. Bu açıdan da oyun konforu bir kat daha artmış.
gamesir battle dock oyun kolu mobil oyun

GameSir G5 BattleDock klavye fare uyumu

Kola ayrıca klavye ve fare de atamak mümkün yanlızca sınırlı klavye ve fare tanıyor. 2.4G  bağlantı özellikli kablosuz seçenekler bu oyun koluyla çalışmaktadır.

Uyumsuz oyunlarda ne oluyor?

Bu konuda GameSir’ün kendi uygulaması devreye giriyor. Google Play ya da AppStore’dan Gamesir World uygulamasıyla her oyun uyumlu hale geliyor.
gamesir battle dock mobil oyun kolu

GameSir G5 BattleDock fiyatı ne kadar?

Bu kolu ülkemizde internet üzerinden 300TL civarında bulmanız mümkün.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun Ekipmanları

Mobil Oyuncu Ekipmanları: MUJA Yeni Jenerasyon Oyun Kolu

Mobil Oyun Ekipmanları

Mobil Oyuncu Ekipmanları: Baseus Pubg Mobile Tetikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir