Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Clash Royale yeni kartı Duvar Yıkıcılar yakın zaman içinde bizlerle olacak. Biz de yeni deste yapmayı planlayan mobil oyuncular için Clash Royale Duvar Yıkıcılar karıyla ilgili anlaşılır bir rehber hazırlamak için kolları sıvadık. Duvar Yıkıcılar nasıl bir karttır, istatistikleri nelerdir, hangi kartlarla oynanabilir hepsini açıklamayı hedefliyoruz. Dilerseniz başlayalım.

Clash Royale Duvar Yıkıcılar Kart İstatistikleri

Can Değeri

Duvar Yıkıcılar kartı oldukça hızlı ve güçlü bir kart olarak dikkatimi çekti. Bu kart ortaya 2 adet elinde bomba taşıyan iskelet bırakır. Bununla birlikte bir iskelet kartı olmasına rağmen can değeri de oldukça yüksek. Şöyle ki İskeletler kartının can değeri 9. seviyede 67 iken Duvar Yıkıcılar kartının can değeri 9. seviyede 275’tir. Yani ikisinin de prenses kulesine ulaşma ihtimali vardır. Can değerini daha iyi anlamak için bir başka örnek, Ateş Ruhları 3 adet Ateş Ruhu yere bırakır ve bu kartın 9. seviyede can değeri 91’dir.

Ayrıca bakınız: Clash Royale’de Yapılmaması Gereken Hatalar

Hasar İstatistiklericlash royale duvar yıkıcılar kartı

Duvar Yıkıcılar kartının hasarına baktığımız zaman Bombacı kartından daha yüksektir. Bombacı 9. seviyede 271 alan hasarı verirken Duvar Yıkıcılar 400 alan hasarı verir.

Hedefler

Duvar Yıkıcılar, hedef olarak binalara yönelir. Başka herhangi bir düşman ilgisini çekmez. Zaten adından ötürü kendisine bu yakışırdı. Hızlı olmasından ötürü kuleye kadar ulaşıp bombaları bırakma şansı bulunuyor.

Youtube mobil oyun haber kanalıma abone ol

Clash Royale Duvar Yıkıcılar Oynanış

Kartın oynanışına baktığımız zaman daha çıkmadığı için herhangi bir bilgiyi internette bulmak mümkün değil. Bunun için kendi tarzımdan yola çıkarak sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Kartın genel saldırı özelliği şu şekilde;

  • İki birim olarak sahaya sürülür.
  • İkisi de bomba taşır.
  • Binaları hedef alır

Bu özelliklere bakacak olursak, can değeri binaları hedef almasından ötürü savunmada herhangi bir şekilde kullanılamaz. Bu açıdan tamamen kule yıkma üzerine kurulu bir destede yer alabilir ve bu amaç için hareket edebilir.

Ayrıca bakınız: Clash Royale Golem Kontrol Destesi

Saldırı kısmında ise korumaya değecek kadar can değeri olmadığından herhangi bir kartla korumaya çalışmak mantıksız olacaktır. Ayrıca binalara saldırdığı için herhangi bir kartın arkasından da atılmayacaktır. Bu açıdan aşağıdaki gibi oynamanızı tavsiye ederim.

Yanındaki kartların pek önemi olmamakla birlikte yakın mesafeden kuleye göndermeye çalışın. Sadece kuleye ulaştıklarından emin olmak için Tomruk kartıyla ya da Çarpma kartıyla destekleyebilirsiniz. Önemli bir dezavantaj olan saldırmak için binanın dibine kadar gidecek olması kartın kullanımını oldukça zorlaştırıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da K-405 Droid Nasıl Yenilir?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Su Rampasına Nasıl Tırmanılır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'daki Tüm Bounty Hunter Konumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir