AksiyonArcadeYoutube

Mobil Oyun Tanıtım – Space Justice

90lı yıllarda atari ile oyun oynayanların çok iyi bileceği bir oyun türü. Elbette biraz geliştirilmiş hali. O yıllarda Galaxies ya da benzer isimlerde oyunların olduğu kasetler vardı. Bu oyunlar karşınıza dizilmiş uzaylıları sağa, sola, ileri, geri hareket etmek suretiyle bitirmeye çalıştığınız uzay temalı oyunlardı. Şimdi bunların daha da gelişmişleri bulunuyor. Space Justice’de bunlardan birisi.

Space Justice uzay temalı mobil oyun

Oyunumuz kendine özgü hikayesi olan ve uzayda geçen bir oyun. Telefonda dik ekran oynanıyor. Ekran sürekli aşağı doğru akarken siz de karşınıza gelen yaratıkları öldürüyorsunuz. Gelişmiş uzay aracınızı güçlendirip yanına da bir drone olarak düşman engellerini aşmaya çalışıyorsunuz. Bu açıdan Space Justice oyunu şu kategorilere girebilir;

  • mobil uzay oyunları
  • mobil aksiyon oyunları
  • galaxy
  • arcade oyun

Space Justice oynanış

Oldukça beğendiğim oyun dik ekran oynanıyor. Genel olarak geminizle düşmanlara karşı koyuyorsunuz. Gemi ve gemiye entegre edilen silahlarla birlikte ayrıca yanınızdaki dronu geliştiriyor ve daha güçlü düşmanlara karşı mücadeleye hazırlanıyorsunuz.

space justice mobil uzay oyunu

Bölüm boyunca küçük düşmanlar ve tuzaklar karşınıza çıkıyor. Her bölüm sonu da bir patron sizi karşılıyor. Onu geçtiğiniz zaman bölüm bitiyor.

Bununla birlikte oyun içinde düşmanları patlattığınız zaman bonus güçlendirmeler ve altınlar topluyorsunuz. Bu geçici güçlendirmelerle birlikte daha güçlü hale gelip daha hızlı ilerlemeniz mümkün.

Oyunun ayrıca PvP modu da bulunuyor. Hem rakiplerinize saldırıyorsunuz hem de rakip saldırılarına karşı savunma yapıyorsunuz. Kendi savunmanızı tuzaklarla güçlendirmeniz de mümkün.

Space Justice oynanış videosu

Sizler için ayrıca bir video kaydettim ve yayınladım. Youtube kanalımdan inceleyebilirsiniz.

Google PlayAppStore

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir