AksiyonArcadeYoutube

Mobil Oyun Tanıtım – Space Justice

90lı yıllarda atari ile oyun oynayanların çok iyi bileceği bir oyun türü. Elbette biraz geliştirilmiş hali. O yıllarda Galaxies ya da benzer isimlerde oyunların olduğu kasetler vardı. Bu oyunlar karşınıza dizilmiş uzaylıları sağa, sola, ileri, geri hareket etmek suretiyle bitirmeye çalıştığınız uzay temalı oyunlardı. Şimdi bunların daha da gelişmişleri bulunuyor. Space Justice’de bunlardan birisi.

Space Justice uzay temalı mobil oyun

Oyunumuz kendine özgü hikayesi olan ve uzayda geçen bir oyun. Telefonda dik ekran oynanıyor. Ekran sürekli aşağı doğru akarken siz de karşınıza gelen yaratıkları öldürüyorsunuz. Gelişmiş uzay aracınızı güçlendirip yanına da bir drone olarak düşman engellerini aşmaya çalışıyorsunuz. Bu açıdan Space Justice oyunu şu kategorilere girebilir;

  • mobil uzay oyunları
  • mobil aksiyon oyunları
  • galaxy
  • arcade oyun

Space Justice oynanış

Oldukça beğendiğim oyun dik ekran oynanıyor. Genel olarak geminizle düşmanlara karşı koyuyorsunuz. Gemi ve gemiye entegre edilen silahlarla birlikte ayrıca yanınızdaki dronu geliştiriyor ve daha güçlü düşmanlara karşı mücadeleye hazırlanıyorsunuz.

space justice mobil uzay oyunu

Bölüm boyunca küçük düşmanlar ve tuzaklar karşınıza çıkıyor. Her bölüm sonu da bir patron sizi karşılıyor. Onu geçtiğiniz zaman bölüm bitiyor.

Bununla birlikte oyun içinde düşmanları patlattığınız zaman bonus güçlendirmeler ve altınlar topluyorsunuz. Bu geçici güçlendirmelerle birlikte daha güçlü hale gelip daha hızlı ilerlemeniz mümkün.

Oyunun ayrıca PvP modu da bulunuyor. Hem rakiplerinize saldırıyorsunuz hem de rakip saldırılarına karşı savunma yapıyorsunuz. Kendi savunmanızı tuzaklarla güçlendirmeniz de mümkün.

Space Justice oynanış videosu

Sizler için ayrıca bir video kaydettim ve yayınladım. Youtube kanalımdan inceleyebilirsiniz.

Google PlayAppStore

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir