Mobil Oyun Haberleri

Telefon Oyunları

AksiyonArcadeYoutube

Mobil Oyun Tanıtım – Space Justice

90lı yıllarda atari ile oyun oynayanların çok iyi bileceği bir oyun türü. Elbette biraz geliştirilmiş hali. O yıllarda Galaxies ya da benzer isimlerde oyunların olduğu kasetler vardı. Bu oyunlar karşınıza dizilmiş uzaylıları sağa, sola, ileri, geri hareket etmek suretiyle bitirmeye çalıştığınız uzay temalı oyunlardı. Şimdi bunların daha da gelişmişleri bulunuyor. Space Justice’de bunlardan birisi.

Space Justice uzay temalı mobil oyun

Oyunumuz kendine özgü hikayesi olan ve uzayda geçen bir oyun. Telefonda dik ekran oynanıyor. Ekran sürekli aşağı doğru akarken siz de karşınıza gelen yaratıkları öldürüyorsunuz. Gelişmiş uzay aracınızı güçlendirip yanına da bir drone olarak düşman engellerini aşmaya çalışıyorsunuz. Bu açıdan Space Justice oyunu şu kategorilere girebilir;

  • mobil uzay oyunları
  • mobil aksiyon oyunları
  • galaxy
  • arcade oyun
Ayrıca Bakınız:   Dead Trigger 2 - Zombi Avı - Mobil Aksiyon Oyunu

Space Justice oynanış

Oldukça beğendiğim oyun dik ekran oynanıyor. Genel olarak geminizle düşmanlara karşı koyuyorsunuz. Gemi ve gemiye entegre edilen silahlarla birlikte ayrıca yanınızdaki dronu geliştiriyor ve daha güçlü düşmanlara karşı mücadeleye hazırlanıyorsunuz.

space justice mobil uzay oyunu

Bölüm boyunca küçük düşmanlar ve tuzaklar karşınıza çıkıyor. Her bölüm sonu da bir patron sizi karşılıyor. Onu geçtiğiniz zaman bölüm bitiyor.

Bununla birlikte oyun içinde düşmanları patlattığınız zaman bonus güçlendirmeler ve altınlar topluyorsunuz. Bu geçici güçlendirmelerle birlikte daha güçlü hale gelip daha hızlı ilerlemeniz mümkün.

Oyunun ayrıca PvP modu da bulunuyor. Hem rakiplerinize saldırıyorsunuz hem de rakip saldırılarına karşı savunma yapıyorsunuz. Kendi savunmanızı tuzaklarla güçlendirmeniz de mümkün.

Ayrıca Bakınız:   Aksiyona Giriş - Demirci - Lineage 2 Revolution #5

Space Justice oynanış videosu

Sizler için ayrıca bir video kaydettim ve yayınladım. Youtube kanalımdan inceleyebilirsiniz.

Mobil Oyun Tanıtım - Space Justice

Google PlayAppStore

 

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonBattle Royale

Call of Duty: Mobile Yakında Çıkacak

Arcade

Crowd City İlignç Arcade Oyun

AksiyonPC

Marvel's Avangers Oyunu Tanıtıldı. Çıkış Tarihi ve Diğer Detaylar

AksiyonİncelemeRol Oyunu

Grimvalor Mobil Aksiyon Oyunu İncelemesi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

0 Yorum

  • Pingback: Aksiyon Oyunları Tavsiyesi 5 Mobil Oyun - Mobil Oyun Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir