MMORPG

Silkroad Online Mobile 25 Şubat’ta Teste Başlıyor

Hakkında bir çok yazı yazdığımız Silkroad Online Mobile ile ilgili geliştirici ekipten bir mail geldi. Oyunun Android için indirme bağlantısını gönderip test için indirin şeklinde bildirim yaptılar. Maille gelen detaylar şu şekilde; (ayrıca açıklama burada)

  • Testler 25 Şubat 2019’da Türkiye saati ile 10:00’da başlayacak.
  • O tarihten önce bağlantı geçersizdir ifadesi var. Oyuncu sınırı açılınca indirme sistemi kapanacak.
  • Testler 5 Mart 2019 saat 10:00’da bitecek.
  • Test sadece Türkiye ve Mısır’daki oyuncuları kapsayacak.
  • Toplam 3000 oyuncu oyunu deneyebilecek.
  • Oyun sadece Android için test aşamasında olacak.

Silkroad Online Mobile ile ilgili bütün haberler

Şimdilik bilinenler bu şekilde. Yazının sonunda da verdiğim Silkroad Online Mobile bağlantısına tıkladığım zaman “Erken erişim dolu, daha sonra yer açılabilir” şeklinde bir uyarı alıyorum. Bu demek oluyor ki 3000 kişi oyunu çoktan indirmiş. Ama bunun etkili bir test yöntemi olduğundan emin değilim. Zira sadece indirmek oyunu test etmeye yetmiyor. Belki indirenlerin çoğu oyuna girmeyecek bile. Bu durumda oyuncu buna binaende geri dönüşler az olacak. Bu durumun yakın bir tarihte değişeceğini umuyorum.

Silkroad Online Mobile nasıl indirilir?

Oyunu indirmek için yazının sonunda verdiğim bağlantıyı kullanın. Muhtemelen sizde aynı hatayı alacaksınız. Bu açıdan zaman zaman kontrol etmenizde fayda var. Uyarıda denildiği gibi Silkorad Online Mobile oyunu indirme linki tekrar aktif olabilir.

Silkroad Online Mobile nasıl bir oyun?

Oyunun resmi olarak Google Play sayfasında 2 fotoğraf paylaşılmış. Bu açıdan detaylı bilgiyi almak zor. Lakin asıl oyundan çok farklı bir yapıya sahip olacağını düşünmüyoruz. Oyunu oynamadan ne söylesek boş olsa da PC oyunun oldukça eski olması, ondan çok daha iyi mobil oyunların piyasada olması bizlere fikir veriyor. En kötü ihtimalle PC oyununun kopyası mobile uyarlanmış olabilir. 

Mobil oyun Youtube kanalıma abone olabilirsin

MMORPG türünde PC’de efsaneler estiren oyunu mobil olarak U1game firması geliştiriyor. Google Play yayıncısı olarak da karşımıza ICCGAME çıkıyor. Oyunun Google Play istatistikleri şimdilik şu şekilde;

  • 70Mb Google Play indirme boyutu. Daha sonra oyun içi indirme yapacaktır.
  • 6TL ile 630TL arasında paketler satışa sunulacak. Değişebilir.
  • Şuan ki sürüm numarası 0.1.13924

Fırsat bulursak ekip olarak ilgili tarihlerde Silkroad Online Mobile’ı deneyip Youtube kanalında sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bakalım bış yer bulabilecek miyiz? Silkroad Online Mobile ile ilgili daha fazla bilgi gelecek, kaçırmak istemiyorsan abone olabilirsin.

Google Play

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Silkroad Online Mobile 25 Şubat’ta Teste Başlıyor