AksiyonGüncellemeRol Oyunu

Avangers Endgame Marvel Future Fight’a Geliyor

Gişe rekorları kıran ve 1.2 milyar dolar gelir elde eden ve bununla bir rekora imza atan Avangers Endgame filminin içeriği  MARVEL Future Fight’a geldi. Future Fight oyunu, sinemada ne olursa içeriği derhal kendisine adapte ediyor. Bu açıdan oyunda çok sayıda kişi tarafından ilgiyle oynanıyor.

Netmarble Corp. gişe rekorları kıran Marvel Studios’ Avengers: Endgame filminden uyarlama ile devasa bir yükseltmeyle birlikte dünyanın en büyük Süper Kahraman mobil oyunu MARVEL Future Fight’a ekledi. Filmin heyecanını birde oyun içinden yaşamak isteyenler, mutlaka güncelleme detaylarını kontrol edin.

Film içinden fırlamış 3 yeni bölüm sizleri bekliyor

MARVEL Future Fight‘a gelen Marvel’s Avengers: Endgame filmine ait arka planlar ve karakterlerle dolu üç yeni bölüm oyuna dahil edildi. Bununla birlikte bu devasa güncellemeyle Thanos, Kategori-3’e yükseliyor ve merak edilen yeni bir yeteneğe kavuşuyor.

Ayrıca Bakınız:   Arena of Valor'a Güncelleme 17 Kasım

marvel future fight avangers endgame güncellemesi

Yeni karakter ve kostümler oyuna eklendi

MARVEL Future Fight’ın sevilen ve çok oynanan karakterleri Demir Adam, Kaptan Amerika, Kara Dul, Hulk, Savaş Makinesi, Nebula, Rocket Raccoon, Ant-Man, Ronin ve Thanos içinyeni Avengers: Endgame tasarımlı kostümler elde etmek mümkün. Ronin ve Thanos haricinde bu karakterler için Yeni ‘Takım Kostümleri’ de oyuna eklenmiş durumda. Yeni kostümlerin çıkışının hatırına bazı eski kostümlerin geliştirilmesi için kullanılan materyalleri bundan sonra %50 indirimli ve oyun içi altın karşılığı alınacak. Hawkeye ve Nebula ise eskisinden daha güçlü olacağı ekstra geliştirme özelliği kazanıyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Marvel Future Fight diğer güncelleme detayları

  • Dünya Etkinlikleri – Oyuncuların belirli zamanlarda etkinliğin şart koştuğu takımda oynamak suretiyle puanlar kazanarak ve düşmanları yenerek, etkinliğin sonunda takımın topladığı ortalama puana göre ödül kazanabilecekler.
  • Ajan Seviyeleri – Büyüme Seviyesi ve Kuvvet Seviyesinden oluşan Ajan Seviyesi, oyuncular Süper Kahramanlarını güçlendirip belirli eşyaları kullandıkça büyümeye devam edecek. Oyuncuların Ajan Seviyesi yükseldikçe, kendilerine verilecek olan değer puanlarını kullanarak özel etkiler kazabilecek.
  • Sinerji Kostümleri – Kostümlerden set oluşturanlar set bonusu elde edecekler. Oyuncular yalnızca bir kostümü geliştirseler bile eş gruptaki kostümler de aynı zamanda gelişecek.
Ayrıca Bakınız:   Kingsman: The Secret Service Game Oyunu Çıktı

Siz bu oyunu oynuyor musunuz? Google PlayAppStore

Avangers Endgame Marvel Future Fight'a Geliyor
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Second Galaxy M Yüksek Grafikli Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

AksiyonRol Oyunu

Mighty Quest for Epic Loot Mobil Oyunu Çıktı

RehberRol Oyunu

Raid: Shadow Legends Rehberi

MaceraRol Oyunu

Harry Potter Wizards Unite Çıkış Tarihi Açıklandı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Silah Ustalığı Nedir?