Battle RoyaleYoutube

Cyber Hunter Battle Royale Efsane Oyun Çıktı

Cyber Hunter, uzun soluklu ön kayıt aşamasından sonra sonunda mobil platformlar için çıktı. Battle Royale türündeki oyun listeleri alt üst etmeye geliyor. Üzerine iyi bir çalışma yapıldığı zaman en iyilerinden birisi olacağını düşünüyorum. Fortnite’ın Android mağazalarında yer almaması, yapısı gereği telefonlar için çokta ergonomik olmaması bununla birlikte Pubg Mobile’da son zamanlarda hilenin ayyuka çıkması ve çözüm bulunamaması gibi sebeplerden ötürü battle royale oyuncuları elbette yeni alternatifler arıyor. Sizlere Fortnite görünümlü Pubg Mobile oyunu çıktı desem ne dersiniz? Detaylı incelemesini yapacağız ama ilk önce bir ilk bakış yapalım istedim. Cyber Hunter, Cyberpunk temalı battle royale mobil oyunu sonunda çıktı. İşte ilk yorumum…

Fortnite görünümlü Pubg Mobile

Oyun görüntü ve bazı mekanikler açısından Fortnite‘a benziyor. Ama Fortnite’ı telefondan oynamaya çalışanların ilk etapta oldukça zorlandığını ve Pubg Mobile’ın daha rahat olduğunu düşündüğüne eminim. Cyber Hunter size rahat bir oyun deneyimi sunuyor. Bu açıdan Pubg Mobile ile daha çok benzerlik taşıyor. Bu nedenle Fortnite görünümlü Pubg Mobile demem çok doğru olacaktır.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Grafik kalitesi

Animasyonlar, çizimler, bazı yerlerde pastel tonlar sizi oyuna ilk girişte etkileyecektir. Grafik kalitesi için kimse tek bir bahane üretemez. Yüksek donanımlı cihazlar için tatmin edici bir görüntü sunduğunu iddia ediyorum. Siz de yorumda konuyla ilgili görüşlerinizi bildirin. Animasyonlar ve efektler ise gerçekten başarılı görünüyor. Sadece karakterin altına yapmış gibi yürümesi dışında oyunda bir sıkıntı yok.

cyber hunter battle royale cyberpunk

Cyber Hunter sesler

Ses kısmında biraz sıkıntı var. Elbette silahlar temelde gerçekliğe bağlı kalsa da Cyberpunk teması neticesi uzay çağından gelmiş gibi görünüyor. Elbette bu silahlardan çıkan sesleri normal silahlarla kıyaslayamazsınız. Bununla birlikte gördüğüm ilk ve basit bir sıkıntı ayak seslerimiz. Karakterin ayak sesleri haddinden fazla yüksek. Rahatsız edici, ve belki rakibinizinkini duymanızı engelleyecektir.

cyber hunter battle royale cyberpunk

Karakter yaratma ekranı

Cyber Hunter, bu güne kadar battle royale oyunları içinden en gelişmiş karakter yaratma ekranını sizlere sunuyor. Neredeyse en küçük detayı bile değiştirmeniz mümkün. Sadece Apex Legends’da olduğu gibi tam sınıf olmasa da karakterleri ayıran bir kısım eksik kalmış. Buraya yeni karakterlerin ekleneceği de kesin.

Genel olarak baktığımız zaman daha yeni olmasına rağmen oyuncu sayısı yeterli ve toplanacak eşyalar sizi tatmin ediyor. Eliniz boş çok fazla dolaşmanız gerekmiyor. Yakın zaman içinde detaylı incelemesini yapacağım oyun hakkında bir çok videonun geleceğinden de emin olabilirsiniz. Onun dışında hali hazırda yayınladığım karakter yaratma ekranı videosunu yazıya ekliyorum.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Warzone

Call of Duty Warzone'un Yeni Haritası

Fortnite

Fortnite'ın Sızan Haritaları ve Mekanları

FortniteRehber

Superman, Batman ve Beast Boy İle Oynama - Fortnite Rehberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rumble Stars Oyna