Battle RoyaleYoutube

Cyber Hunter Battle Royale Efsane Oyun Çıktı

Cyber Hunter, uzun soluklu ön kayıt aşamasından sonra sonunda mobil platformlar için çıktı. Battle Royale türündeki oyun listeleri alt üst etmeye geliyor. Üzerine iyi bir çalışma yapıldığı zaman en iyilerinden birisi olacağını düşünüyorum. Fortnite’ın Android mağazalarında yer almaması, yapısı gereği telefonlar için çokta ergonomik olmaması bununla birlikte Pubg Mobile’da son zamanlarda hilenin ayyuka çıkması ve çözüm bulunamaması gibi sebeplerden ötürü battle royale oyuncuları elbette yeni alternatifler arıyor. Sizlere Fortnite görünümlü Pubg Mobile oyunu çıktı desem ne dersiniz? Detaylı incelemesini yapacağız ama ilk önce bir ilk bakış yapalım istedim. Cyber Hunter, Cyberpunk temalı battle royale mobil oyunu sonunda çıktı. İşte ilk yorumum…

Fortnite görünümlü Pubg Mobile

Oyun görüntü ve bazı mekanikler açısından Fortnite‘a benziyor. Ama Fortnite’ı telefondan oynamaya çalışanların ilk etapta oldukça zorlandığını ve Pubg Mobile’ın daha rahat olduğunu düşündüğüne eminim. Cyber Hunter size rahat bir oyun deneyimi sunuyor. Bu açıdan Pubg Mobile ile daha çok benzerlik taşıyor. Bu nedenle Fortnite görünümlü Pubg Mobile demem çok doğru olacaktır.

Ayrıca Bakınız:   Cyber Hunter Sistem Gereksinimleri
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Grafik kalitesi

Animasyonlar, çizimler, bazı yerlerde pastel tonlar sizi oyuna ilk girişte etkileyecektir. Grafik kalitesi için kimse tek bir bahane üretemez. Yüksek donanımlı cihazlar için tatmin edici bir görüntü sunduğunu iddia ediyorum. Siz de yorumda konuyla ilgili görüşlerinizi bildirin. Animasyonlar ve efektler ise gerçekten başarılı görünüyor. Sadece karakterin altına yapmış gibi yürümesi dışında oyunda bir sıkıntı yok.

cyber hunter battle royale cyberpunk

Cyber Hunter sesler

Ses kısmında biraz sıkıntı var. Elbette silahlar temelde gerçekliğe bağlı kalsa da Cyberpunk teması neticesi uzay çağından gelmiş gibi görünüyor. Elbette bu silahlardan çıkan sesleri normal silahlarla kıyaslayamazsınız. Bununla birlikte gördüğüm ilk ve basit bir sıkıntı ayak seslerimiz. Karakterin ayak sesleri haddinden fazla yüksek. Rahatsız edici, ve belki rakibinizinkini duymanızı engelleyecektir.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile Facebook Hesabı Silme

cyber hunter battle royale cyberpunk

Karakter yaratma ekranı

Cyber Hunter, bu güne kadar battle royale oyunları içinden en gelişmiş karakter yaratma ekranını sizlere sunuyor. Neredeyse en küçük detayı bile değiştirmeniz mümkün. Sadece Apex Legends’da olduğu gibi tam sınıf olmasa da karakterleri ayıran bir kısım eksik kalmış. Buraya yeni karakterlerin ekleneceği de kesin.

Genel olarak baktığımız zaman daha yeni olmasına rağmen oyuncu sayısı yeterli ve toplanacak eşyalar sizi tatmin ediyor. Eliniz boş çok fazla dolaşmanız gerekmiyor. Yakın zaman içinde detaylı incelemesini yapacağım oyun hakkında bir çok videonun geleceğinden de emin olabilirsiniz. Onun dışında hali hazırda yayınladığım karakter yaratma ekranı videosunu yazıya ekliyorum.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Pubg Mobile Lite İçin Golden Woods Haritası

AksiyonBattle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile'da Zırhlı Araç Nasıl Alınır?

Battle Royale

Pubg Mobile'ın Savaşçı Temasını Gördün Mü?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Rumble Stars Futbol Mobil Oyunu Sonunda Çıktı