Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Lite Giriş Ekranında Donması Sorununa 3 Çözüm Önerisi

Pubg Lite geçtiğimiz günlerde ülkemiz için sunucularını açtı. Çok sayıda oyuncunun beğenisini kazanan ve olumlu geri dönüşler alan Pubg Lite’ın yeni bir oyun olmasından kaynaklı hatalar yaşatması muhtemel. İnternette de bu hata için farklı insanlardan bir çok öneri gelmiş. Ben de bu önerileri sizler için derledim. Ön plana aldığım Pubg Lite hata çözüm önerileri en çok kabul görmüşlerden. Hatamızı şu şekilde tarif edelim; Herşeyi yaptınız, oyunu kurdunuz ve girmeye çalışıyorsunuz. Yükleme barı doluyor, yükleme ekranındasınız. “Initialazing” kısmında takıldı kaldı! Ne yapacaksınız?

Pubg Lite dosyaları onarma

Pubg Lite dosyaları nasıl onarılır? Oyunun başlatıcısını açın ve “Başlat” butonu yanındaki “Kontrol Et & Onar” butonuna tıkladığınız zaman varsa hatalı ve eksik dosyaları tekrar kendi sunucusu üzerinden otomatik indirecek ve kuracaktır. Bu işlemin size giriş ekranda takılı kalma sorunu çözümünde yardımcı olacaktır.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Lite Türkiye Testleri Başlıyor
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Backspace çözüm oluyormuş

Bir çok oyuncunun ekranda takılı kaldığında Pubg Lite’a girişi Backspace yoluyla yaptığını söylesek inanır mısınız? Ben inanmasam da deneyebilirsiniz. Neden inanmıyorum? Backspace tuşu %99.9 ihtimalle giriş ekranı, ekran geçişleri ve yükleme ekranlarında “backspace” tuşu inaktiftir. Tuşun zaten oyunların çoğunda aktif olduğu tek yer arayüzde geri gelmek için (düşük ihtimal) ya da sohbet kısmında silme işlemi için (%100 ihtimal) kullanılması şeklindedir. Muhtemelen bu yöntemin işe yaradığını söyleyen oyuncular oyun zaten açıldığı sırada backspace tuşuna basılmasına denk geldiler. Siz yine de deneyip sonucu yazarsanız sevinirim.

Dns değiştirmek

Eğer Pubg Lite oyunununa giremiyorsanız bunun bir sebebinin de bağlantı problemi olduğu söyleniyor. Bunun için dns kullanmanız öneriliyor. DNS değiştmek için buraya bakın. Bu yöntem sizin internet bağlantınızda değişikliğe neden olacak ve muhtemelen işe yarayacaktır. Eğer dns değiştirmek istemezseniz internet servis sağlayıcınızla iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Ayrıca Bakınız:   Cyber Hunter Battle Royale İncelemesi

pubg lite giriş ekranında ya da yükleme ekranında takılıp kalıyorsa çözüm önerileri burada

Pubg Lite yükleme ekranı hata çözümlerini sizlere sıraladım. Bu çözümler işinize yarayacaktır. Pubg Lite yükleme ekranı sorunlarını bu şekile çözmeniz mümkündür.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Cyber Hunter Sistem Gereksinimleri

Battle RoyaleRehber

Cyber Hunter En İyi Silahlar

AksiyonBattle Royale

Call of Duty: Mobile Yakında Çıkacak

Battle RoyaleMMORPG

Lienage 2: Revoluiton Battle Royale Modu Yayınlandı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Marvel Super War, Netease’in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor