Strateji

Auto Chess Güncelleme Aldı Bir Çok Özelliğin Olduğu Güncelleme

Dota modu olarak çıkan ve bir anda bir çok kişinin sevdiği oyun Auto Chess kısa zaman önce de mobil platformlar için çıkmıştı. İlk önce beta testinden geçen otomatik ve fantastik satranç oyunu bu gün güncellendi. Adeta dev güncelleme niteliğinde Auto Chess ‘in yeni sürümünü şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Auto Chess güncelleme notları

Auto Chess ‘e sezonlar eklendi. Battle Royale, Moba gibi bir çok oyunda yer alan ve insanları rekabete sürükleyen sezon özelliği artık Auto Chess üzerinde kullanılabilir. Sezon özelliği 1 Haziran itibariyle aktif.

Battle Pass özelliği eklendi. Yine diğer oyun türlerinde olduğu gibi para kazanma sistemi Auto Chess güncellemesiyle geldi. Aylık abone olanlar, premium hediyeler alabilecek ve kozmetik olarak kendilerini değiştirebilecek. Ayrıca daha hızlı da gelişecekler.

Ayrıca Bakınız:   Clash Royale 4 Şubat 2019 Denge Güncellemesi

Hesap seviye özelliği eklendi. Olmadıkça kazandığınız tecrübelerle hesap seviyenize yükseltebilecek, var olan özellikleri açacak ve yeni eklenecek özelliklere daha yakın olacaksınız.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Battle Pass içeriği olarak Size daha fazla kazanç ve tecrübe sağlayacak kazanırlar elde edebilecek ve kullanabileceksiniz.

Bu güncellemeyle oyuna Dragonest Hesabınızla girme özelliği aktif edildi. Ayrıca çoklu hesaplarla oynamak daha kolay hala geldi.

Tüm bu özelliklerin yanında denge güncellemesi ve hata gidermelerinin yanında ayrıca optimizasyon da yapıldı.

Auto Chess

Auto Chess güncellemesini yapmadıysanız uygulama mağazaınızı ziyaret edebilirsiniz.

Google PlayAppStore

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Mobil OyunStrateji

Clash Royale, Oyundan İlk Kartını Siliyor ve Yenisini Ekliyor

HaberStrateji

Gwent the Witcher Card Game, Android İçin Çıktı

Strateji

Hearthstone'un İlk Yeni Sınıfı Demon Hunter Oldu

Mobil OyunStrateji

Marvel Duel - Marvel CCG Oyunu Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile v0.13.0 Güncellemesi ve Bilmeniz Gerekenler