AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Second Galaxy M Yüksek Grafikli Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

Belki çoğumuzun uzun yıllardır beklediği mobil oyun yakın zaman içinde çıkmak üzere. Second Galaxy M harika grafikleriyle ve devasa içeriğiyle sizleri ön kayıt aşamasında bekliyor. Şuan az sayıda oyuncuyla denenen uzay, savaş ve ticaret oyunu yakın zaman içinde ön kayıt aşamasından çıkmayı planlıyor.

Second Galaxy M konusu nedir?

Günümüzden 3000 yıl civarı sonra dünya yok olmaya yüz tuttuğunda dünyanın gelişmiş 5 devleti evreni kolonileştirmek için yola çıkarlar ve yaşanabilecek bir galaksi bulurlar. Burası Second Galaxy ‘dir. Dünyada olduğu gibi burada da elbette belirli bir denge olmalıdır. Dostlar ve düşmanlar arasında bir denge kurulur.

Second Galaxy M oldukça geniş bir içeriğe sahip

Second Galaxy M oyununda uzayla ilgili herşeyi görmeniz mümkün. Gezegenler, yıldızlar, aylar, karanlık madde, solucan delikleri, kara delikler ve uzayla ilgili şuan bilinen ne varsa oyuna dahil edilmiş diyebiliriz. Yapımcıya göre Second Galaxy M evreni o kadar geniş ki şimdi oyuna dahil edilmiş tam 5000’e yakın galaksi var.

Second Galaxy M Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

Second Galaxy M Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

Gemiler

Oyunun en önemli içeriği elbette gemiler. Uzay gemilerine baktığımız zaman Second Galaxy M oyununda 150 farklı uzay gemisi, kilidi açılmak üzere sizi bekliyor. Bunların bir kısmı savaş gemisi bir kısmı ticaret ve iş gemileri olmak üzere farklılık gösterirken, bu gemileri geliştirmek için de birbirinden çeşitli silahlar size sunuluyor. Gemileri açmak için de belirli bir teknoloji ağacında ilerlemeniz gerekiyor. Bu karmaşık yapısı sayesinde gerçekten uzay oyunlarını sevenler için ideal bir oyun olacak. Bu açıdan Second Galaxy M oyununun bilgisayarda oynanan Elite Dangerous oyunuyla kısmen benzerlik gösterdiğini söyleyebiliriz.

Second Galaxy M Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

Second Galaxy M Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

PvP sistemi

Oyunun en önemli içeriklerinden birisi player versus player içerikleri. Uzayda sınırsız kaynak olsa da elbette daha güçlü olmak için diğerlerini yok etmek durumdasınız. Bu da sizi bitmeyecek bir savaşın içine sokuyor. Tanıtım videosuna baktığımız zaman savaşların oldukça hareketli geçeceği kesin.

Second Galaxy M Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

Second Galaxy M Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

PvE sistemi

Malzeme yağmalama, gök taşlarından toplama sayesinde malzemeleri edinin ve onları ticarette kullanın. Bu sayede daha hızlı gelişin ve rakiplerinize gününü gösterin. Second Galaxy M uzay ticaret oyunlarından bir çok içeriği kendisinde barındırıyor.

Second Galaxy M Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

Second Galaxy M Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

Second Galaxy M ne zaman çıkıyor?

Second Galaxy M için tam bir çıkış tarihi verilmese de şu an ön kayıtta olması çıkış tarihinin çok uzun bir zaman sonra olmadığı manasına geliyor. Şuan belirli bir oyuncu kitlesi tarafından denenen oyun Second Galaxy M, hazır hale geldiğinde ya da gelmeye yakın olduğunda ya yayınlanacak ya da açık betaya girecektir. Oldukça meraklı halde bekliyoruz.

Second Galaxy M ön kayıt ol

Ön kayıt olmak için bir Google Play bağlantısını vereceğim. iOS için bir ön kayıt olma sayfası hakkında bilgim yok. Bunun yerine sizlere Second Galaxy M‘in resmi Facebook sayfasını vereceğim.

Google PlayFacebookReddit

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Microsoft’un Mobil Oyun Kumandası – Mobil Oyuncu Ekipmanları