MMORPGRehber

Black Desert Mobile Başlangıç Rehberi

Petler ve Binekler

Black Desert Mobile’ın en önemli bir başka unsuru petlerdir. Petler sol kısımda haritanın altında yer alır. Binek aynı şekilde petlerin yanında yer alır. Oyuna ilk girdiğinizde ücretsiz bir pet alma hakkınız bulunuyor. Petiniz oyuna başladığınız zaman çantanızın Pearl Items kısmında yer alıyor. Daha sonra siyah inciyle bir pet daha almanız mümkün ki o da ücretsiz sayılır.

Bu petleri aldıktan sonra bir pet slotunuz boş kalıyor. Dilerseniz ücreli şekilde kendiniz alabilirsiniz. Petler 1 dakika 45 saniyede bir kez eşya toplar. Petler acıkır ve acıktığında ise çalışmazlar. Dikkat ediniz.

Petin üzerine tıkladığınız zaman pet ekranı açılır ve buradan petin özellikleriyle birlikte istatistiklerini görebilirsiniz. Ayrca buradan petin karnını da doyurabilirsiniz. Pet için mamayı nereden alacağınız konusunda bilgi için buraya bakın.

Binek ise menünün en solunda yer alır. Tıklandığı zaman binek gelir. Binek menüsünden bineğin özel buffını alabilirsiniz. Bununla birlikte binek sayfasından binek çantasını da açabilirsiniz. Bir alandaysanız ve şehre gitmek istemiyorsanız bineğinizin çantasına yüklerinizi koyabilirsiniz. Bineğin beslenmesi gerekmez. Binek tierlerine göre daha değerli özellikler kazanabilir. Aynı şekilde petlerin tierini yükseltmek için iki farklı peti birleştirmeniz gerekir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal: Maksimum Seviye Kaç?

Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal Ne Kadar Sürede Bitirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Avatar Pandora Rising Seneye Telefon ve Tabletlerde