ListeMMORPG

En İyi 5 Mobil MMORPG Listesi

Black Desert Mobile

Bir süredir uzak doğuda oynanan oyun yakın zaman önce Avrupa’da geldi. 11 Aralık’ta daha çok ülke ve cihaz için yayınlandı. Şu an çok sayıda oyuncusu olan oyun Avrupa için daha yeni olduğundan içerik olarak oyuncular sıkıntı yaşıyor. Hali hazırda oyunun Kore versiyonunda çok daha geniş içerik varken neden daha fazla içerik için bu kadar beklemek zorunda olduklarını merak eden çok oyuncu var.

Grafik olarak temelde iyi olan ama maximum grafik ayarında bile bir çok oyuncunun beğenmediği bir yapısı var. Efektlere kimse kötü diyemez ama grafiklerde sıkıntı olduğu kesin.

Oyunda şimdilik 5 karakter bulunuyor. Daha fazlası önümüzdeki sene içerisinde gelecek. Klasik moba kontrolleriyle birlikte Sleep Mode gibi bir çok faydalı özellikleri de var.

Genel anlamda mob kesme ağırlıklı oynanan oyun bir çok kişi tarafından eleştiriler de pvp sistemine de sahip. Özellikle arena dengesiz eşleştirmeler sebebiyle tepki görüyor ama Node War kısmı hakkında çok fazla olumsuz eleştiri gelmiyor.

PVE kısmında tek kişilik zindanlar, 5 kişilik bir adet zindan ve şimdilik 2 adet dünya bossu bulunuyor. Yine eklemek gerekir ki oyunun içeriği ve bu saydıklarımızın alternatifleri çok fazla ama şirket Avrupaya getirmek için sanki çok fazla acele etmiyor.

Black Desert Mobile hakkında detaylı bilgi isterseniz buradaki incelememize göz atabilirsiniz.

Talion için bir sonraki sayfaya bakın

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Dark Souls 3ListeRehber

Dark Souls 3'ün En İyi 3 Mızrağı

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Free FireRehber

Free Fire'da Hızlı Rank Kasmak İçin Skyler'ı Seçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir