ListeMMORPG

En İyi 5 Mobil MMORPG Listesi

Talion

Son zamanlarda çıkmış, yüksek grafik detaylarına sahip kontrolü kolay ve efekt kalitesi yüksek nadir oyunlardan birisi Talion. Black Desert Mobile gibi uzak doğuda bir süre oynandıktan sonra Avrupa’ya gelmiş bir oyun.

Talion hardcore (oldukça zorlayıcı) türde sayılır. Kasması çile haline gelebiliyor. Bir kaç sınıf ile birlikte geniş bir içeriğe sahip olan oyun pvp özellikleriyle dikkat çekiyor.

GVG denilen kalabalık savaşlar oyuncuların ilgisini çeken en önemli unsurlardan. Pve içeriği bakımından zangin olan oyun hak ettiği ilgiyi de gördü denilebilir.

Temel mmorpg kontrollerine sahip oyunda ayrıca özel yetenekler de bulunuyor. Diğer mmorpglerde olduğu gibi Auto Play modu aktif şekilde oyuncuya sunsa da yüksek seviyelerde kontrolleri sizin devralmanız gerekiyor. En önemli sıkıntılarından birisi ise görevler arası Seyehat gibi görünüyor. Bunu özellikle başlangıç seviyesinde görebilirsiniz. Talion ile ilgili yazılarımıza buradan bakabilirsiniz.

Era of Legends için bir sonraki sayfaya bakın.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Dark Souls 3ListeRehber

Dark Souls 3'ün En İyi 3 Mızrağı

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Free FireRehber

Free Fire'da Hızlı Rank Kasmak İçin Skyler'ı Seçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir