ListeMMORPG

En İyi 5 Mobil MMORPG Listesi

Era of Legends

Klasik fantastik bir mobil mmorpg denince akla ilk olarak Era of Legends gelebilir. Çünkü bir özelliğiyle ön plana çıkmayı başardı. World of Warcraft’a benziyor. Başka şirketler de World of Warcraft benzeri oyunlar çıkardı ama Era of Legends gibi benzetebilen daha çıkmadı. Zindanlarından arenalarına sınıflarından ırk görünümlerine kadar her yönüyle Mobil World of Warcraft denilebilir.

Hem pvp hem pve içerikleri oldukça geniş. Arenalar oyuncuların ilgisini çeken pvp içeriği. Pve konusunda da iddialı Era of Legends zindanlarla insanları etkilemeyi başardı.

Klasik bir mmorpg olan Era of Legends, kontrolleri bakımından çok fazla fark yaratmıyor. Yeterli sayıda sınıfı olan oyun herkese bir alternatif sunuyor.

Era of Legends’da oyuncuların şikayet ettiği en önemli şey ise günlük tecrübe puanı sınırı olması. İstediğiniz gibi seviye atlayamıyorsunuz. Bu özelliğin amacı muhtemelen insanları her gün oyuna çekmek ve belki de End Game için zaman kazanmak.

Era of Legends ile ilgili içeriklerimize buradan bakabilirsiniz.

Perfect World Mobile için bir sonraki sayfaya bakın

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Dark Souls 3ListeRehber

Dark Souls 3'ün En İyi 3 Mızrağı

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Free FireRehber

Free Fire'da Hızlı Rank Kasmak İçin Skyler'ı Seçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir