ListeMMORPG

En İyi 5 Mobil MMORPG Listesi

Perfect World Mobile

Pc platformundan sonra Mobile de çıkan oyun çok benzemiyor ama mobil platformda başka bir mmorpg deneyimi sunuyor. Diğer oyunlarla hemen hemen benzer sınıflara sahip olsa da kendine özgü sınıfları da ilgi çekiyor.

PVP ve pve açısından değerli içerikleri olan Perfect World Mobile yüksek grafik detaylarıyla da dikkat çekiyor. Hikaye ilerleyişi ya da görevler çok ilginizi çekmeyecek hatta bir süre sonra sizi sıkabilir lakin buraları geçmek için biraz sabrederseniz sizin için değerli bir oyun haline gelebilir.

Kontrolleri klasik mmorpglere benziyor. Bu kısımda da kendine özgü özellikleri bulunuyor. Uzak doğu oyunlarının vazgeçilmezi havada süzülme bunlardan birisi.

Perfect World Mobile’a özgü bir diğer özellik ise hayvan sınıfı. Geyik ya da beyaz kaplan, hangisini tercih edersiniz? Burada harika bir sınıf denemeniz için sizi bekliyor.

Perfect World Mobile hakkında buradan detaylı bilgi almanız mümkün.

Axe: Alliance VS Empire için bir sonraki sayfaya bakın

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Dark Souls 3ListeRehber

Dark Souls 3'ün En İyi 3 Mızrağı

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Free FireRehber

Free Fire'da Hızlı Rank Kasmak İçin Skyler'ı Seçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir