Battle Royale

Pubg Bluehole Mode / Pubg artık daha zor

Pubg her geçen gün yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Dünyanın en çok oynanan ve bir çok ülkede sansasyon yaratan oyun Pubg, yeni bir modla karşımıza çıkıyor. Bluehole modu şu an test ediliyor. Peki nedir bu Bluehole Mode?

Pubg Bluehole mode

Yeni test edilen özellik, kamp kuranlara savaşmadan sona gelenlere çıplak oynayarak ilginç işler yapmaya çalışanlara önlem olarak gelen bir mod ki bu sayede aksiyonun dozu artacak. Bluehole modu sayesinde herkes savaşmak zorunda kalacak. Oyunu baltalamaya izin verilmeyecek.

Detay verecek olursak Pubg Bluehole Mode, mavi alan içindeki güvenli alanda çıkan bir ikinci mavi alan olacak. Bu alanda ayrıca yeni güvenli bölge de olacak. Hem de bu mavi alanla aynı boyutta. Yani artık bu modda güvenli çemberin nerede çıkacağını bilebileceksiniz çünkü orada ilk önce Bluehole çıkacak.

Oyun kurallarına yeri olsa da insanların güvenli bölgede pusup oyun sonuna kadar bekleme fırsatları oluyor. Buna son vermek için bu modda ilk önce güvenli bölgede mavi alan açılıyor. Bu da içerde kamp kurmuş oyuncuları fare deliklerinden dışarı çıkarıyor. Bu sayede herkes savaşmak zorunda kalıyor.

Modun normalden zor olmasından ötürü de bazı özelliklerde değiştirildi. Bu modda değerli eşya silah VS düşma şansı artırılıyor. Ayrıca oyuncu diriltmek daha kısa sürüyor.

Bluehole Mode testleri bitti ve oyuna yakın zaman içinde eklenmesi bekleniyor. Pusuculardan oyunu bırakanlar geri dönebilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir