Battle RoyaleListe

2020’de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Pubg Mobile

Battle royale oyunlarının lideri olan Pubg Mobile, özellikle sezon güncellemeleriyle dikkat çekiyor. Her sezon royale pass özdülleri ve yeni içeriklerle sık sık kendini günceleyen Pubg Mobile özellikle oyun, dizi, film ve diğer popüler eğlence araçlarıyla yaptığı iş birliği Pubg Mobile’ı daha bilinir hale getiriyor. Son zamanlarda kırdığı kazanç rekorlarıyla en iyi battle royale olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

 

Bir çok Youtuber’ı ünlü ve daha çok izlenir hale getiren oyun en iyilerden birisi olarak kabul ediliyor. Dünya çapında herkes tarafından bilinen Pubg Mobile özellikle uzak doğu ülkelerinde insanların bu oyun için öldükleri haberleri can sıkıyor. Hükümetler tarafından yasaklanması söz konusu olan oyunun ne kadar popüler olduğunu tahmin edebilirsiniz.

pubg mobile

  1. sezon güncellemesiyle Vikendi’ye kar motoru koyan geliştirici ayrıca Town isminde bir haritada yayınlıyor. Bu haritada toplamda 8 kişi ikişer takım şeklinde bir birlerinin bölgelerini ele geçirerek oyunu kazanabiliyor. Bu sezonla gelen güncellemede çeşitli silah iyileştirmeleri de bulunuyor. Pubg Mobile 2020’de de en iyilerden birisi olacak gibi görünüyor.

Pubg Mobile İndir

PUBG MOBILE - NEW ERA
PUBG MOBILE - NEW ERA
Geliştirici: Tencent Games
Fiyat: Ücretsiz
‎PUBG MOBILE - NEW ERA
‎PUBG MOBILE - NEW ERA

Fortnite için bir sonraki sayfaya geçin

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

Battle RoyaleRehber

Black Panther'in Kinetic Shockwave Gücünü Bulma ve Kullanma - Fortnite Rehberleri

Battle Royale

Apex Legends Sonunda Crossplay'e Kavuşuyor

Battle RoyaleRehber

Fortnite: Wolverine Gibi Sağlık Nasıl Yeniden Kazanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Table Top Racing: World Tour – Araba Yarışı