Battle RoyaleListe

2020’de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Fortnite Battle Royale

Pubg ile arasında tatlı bir rekaber olan Fortnite, aslında kazanç olaak tek bir şirkete hizmet ediyor. Hem Pubg hem de Fortnite Tencent’e kazandırıyor. Bu açıdan hangisinin daha iyi olduğunun bir önemi yok. Fortnite’ın en önemli sıkıntısı her Android cihaz için çıkmamış olması. Samsung gibi bir şirketle anlaşma içinde olan Fortnite, bu telefona özel olan mağaza için yayınlanmış olsa da diğer telefon sahipleri eğer destekliyorsa sitesinden apk indirmek suretiyle oyuna erişebiliyor.

 

fortnite

Farklı bir battle royale arayanlar için en ideali Fortnite denilebilir ama maalesef telefonların hepsinde oynanamaması bununla birlikte oynanan telefonlarda da yapısı gereği çok fazla ergonomik olmaması neticesinde telefonundan Fortnite oynayan çok sayıda yayıncı göremezsiniz. Oyun sadece nişancı türünün öğelerini barındırmıyor. Ayırca daha etkili bir savaş alanı için oyun alanını şekillendirmeniz de mümkün. Binalar inşa etmek gibi. Hal böyle olunca telefonda oynaması çoğu için işkence haline gelebiliyor.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen en iyiler arasında görülen Fortnite oldukça başarılı bir oyun. Hem oyuncu hem de izleyici sayısı bakımından zirveye oynuyor. Kendine has yapıya sahip silahları ise oyunun özgün yanlarından birisi.

Fortnite indir

‎Fortnite
‎Fortnite
Geliştirici: Epic Games
Fiyat: Ücretsiz+

Android için Apk

Cyber Hunter için bir sonraki sayfaya bakın

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

Battle RoyaleRehber

Black Panther'in Kinetic Shockwave Gücünü Bulma ve Kullanma - Fortnite Rehberleri

Battle Royale

Apex Legends Sonunda Crossplay'e Kavuşuyor

Battle RoyaleRehber

Fortnite: Wolverine Gibi Sağlık Nasıl Yeniden Kazanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Table Top Racing: World Tour – Araba Yarışı