Battle RoyaleListe

2020’de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Rules of Survival

Çinli şirket Netease, kendi ülkesi ve son zamanların çin kültürüne göre haraket ediyor. Aynı türden birden fazla oyuna sahip olmak herkesin harcı değil. Hatta aynı şirketin ayrıca yakın zaman içinde çıkacak bir başka battle royale oyunu daha var ki ondanda ileriki sayfalarda bahsediyoruz. İncelemeyi unutmayın. Pubg Mobile yokken o vardı. Rules of Survival, Pubg’nin yani PC sürümünün en iyi mobil alternatifiydi. Hatta, Tencent battle royale türünün telefondaki başarısını gördükten sonra Pubg Mobile konusuna ağırlık vermeye başladı desek kimse bu yanlış diyemez.

rules of survival battle royale

Pubg Mobile çıktıktan sonra ise tahtı ciddi derecede sallanan Rules of Survival battle royale oyunu piyasadaki en renkli battle royalelerden birisi desek yalan olmaz. Netease, insanların taleplerini oldukça dikkatli bir şekilde takip ediyor. Bu açıdan oyun içi eşyaları inanılmaz derecede görüntü ve animasyon olarak renklendiren şirket bu konuda başarılı olduğunu kanıtladı. Bir çok insan aldığı silahın gök kuşağı renginde olmasına bayılıyor. Ya da çok renkli bir çanta görmeyi seviyor. Netease’de bu konuda insanların talepleri doğrultusunda haraket ediyor. Pubg Mobile’ın ise renkli kıyafet ve eşyalar konusunda Netease’in Rules of Survival oyunundan ders aldığı kesin.

Bir Pubg Mobile ya da Fortnite başarısı sergileyemese de bu ikisine en iyi alternatif olarak Sules of Survival gösterilebilir. Oyunun tanıtım videosuyla birlikte indirme bağlantılarını da sayfaya ekliyoruz. İncelemeyi sürdürün.

Rules of Survival İndir

RULES OF SURVIVAL
RULES OF SURVIVAL
Geliştirici: NetEase Games
Fiyat: Ücretsiz
‎Rules of Survival
‎Rules of Survival
Geliştirici: NetEase Games
Fiyat: Ücretsiz+

Apex Legends Mobile için bir sonraki sayfaya geçin

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

Battle RoyaleRehber

Black Panther'in Kinetic Shockwave Gücünü Bulma ve Kullanma - Fortnite Rehberleri

Battle Royale

Apex Legends Sonunda Crossplay'e Kavuşuyor

Battle RoyaleRehber

Fortnite: Wolverine Gibi Sağlık Nasıl Yeniden Kazanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Table Top Racing: World Tour – Araba Yarışı