Battle RoyaleListe

2020’de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Apex Legends Mobile

Hakkında çok fazla bilgi olmasa da yapımcı şirketin 2020 yılı içerisinde çıkaracağını düşündüğümüz oyunu Apex Legends PC sürümünden uyarlama Apex Legends Mobile olacak. PC’de çıktığı günden sonra harikalar yaratan oyun şu sıralar o kadar popüler olmasa da mobilde PC’den daha iyi iş yapacağına emin olduğumuz bir oyun.

Popülerliği saman alevine benzeyen Apex Legends, Mobil sürümde daha kaliteli bir yapıda olacaktır lakin tek eksik oyunun hala telefonlarımız için çıkmaması ve kesin bir tarih olmaması. Battle Royale oyunlarının şu sıralar ilgi alanı olması şirketler için oldukça büyük avantaj iken Apex Legends Mobile’ın fırsatı kaçırdığını düşünen çok insan var.

Apex legends mobile

Mobil oyunların popülerliği göz önüne alınırsa Apex Legends Mobile’ın PC sürümünden çok daha fazla oyuncuya sahip olacağından hiç şüphemiz yok. Bu açıdan oyun görsellerini incelemeyi unutmayın. Oyunla ilgili şimdilik herhangi bir bağlantı bulunmuyor.

Ride Out Heroes Battle Royale için bir diğer sayfaya geçin

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

Battle RoyaleRehber

Black Panther'in Kinetic Shockwave Gücünü Bulma ve Kullanma - Fortnite Rehberleri

Battle Royale

Apex Legends Sonunda Crossplay'e Kavuşuyor

Battle RoyaleRehber

Fortnite: Wolverine Gibi Sağlık Nasıl Yeniden Kazanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Table Top Racing: World Tour – Araba Yarışı