Battle RoyaleListe

2020’de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Ride Out Heroes

Yine Netease ve yine battle royale. Şirketin birden fazla battle royale oyunu var. Bu da onlardan biri ama biraz değişik bir yapıya sahip. Örneğin öldüğünüzde bir ejderha olarak geri geliyorsunuz. Eşya almak için dua edebiliyorsunuz. Yapısına baktığımız zaman ise fantastik bir tema karşımıza çıkıyor. Battle royale türüne adeta yenilikler getiren bu oyunda var olan bir kaç özelliği daha sonradan popüler olanlara eklendiğini de görebilirsiniz.

ride out heroes battle royale

Farklı kahramanlar, bunların kendine özgü özellikleri bununla birlikte standart battle royale türü özellikleri, ilginç binekler ve yine ilginç bir sistemle Ride Out Heroes karşınızda ama her yerden erişilemiyor. Uzun zamandır ön kayıtta bekleyen oyun ülkemizden çıkışını duyamadığımız şekilde şimdi piyasada. Bunun sebebi ise sınırlı bölgelerden erişime açılması.

Apk ile oynamanın mümkün olduğu oyunla ilgili daha fazla bilgi isterseniz sizlere bir video bırakıyoruz. Bunun dışında Google Play sayfasından da oyunun ülkemiz için durumunu takip edebilirsiniz.

Ride Out Heroes İndir

Ride Out Heroes
Ride Out Heroes
Geliştirici: NetEase Games
Fiyat: To be announced
The app was not found in the store. 🙁

Listemize burada son veriyoruz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Başka oyun haberleriyle karşınızda olacağı ve tavsiyelerimiz devam edecek.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Daredevil Kostümü Nasıl Alınır?

Battle RoyaleRehber

Black Panther'in Kinetic Shockwave Gücünü Bulma ve Kullanma - Fortnite Rehberleri

Battle Royale

Apex Legends Sonunda Crossplay'e Kavuşuyor

Battle RoyaleRehber

Fortnite: Wolverine Gibi Sağlık Nasıl Yeniden Kazanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Table Top Racing: World Tour – Araba Yarışı