ListeMMORPG

Denemeye Değer 10 Adet MMORPG

 

Tera

Tera, klasik bir mmorpg olabilir ama çok önemli bir özelliği var. Savaş mekanikleri. Gelişmiş savaş mekanikleri sayesinde basit bir mobla bile inanılmaz savaşlar çıkarabilirsiniz. Neredeyse her mobun kendine has özellikleri ve savaş stili bulunan oyun bu açıdan oldukça zengin bir içerik sunuyor. Bazı bossların için yanlız girebildiğiniz ve savaş sistemi sayesinde hayatta kalabildiğiniz oyun ilginizi mutlaka çekebilir.

Çıktığı zamanlar non-target kavramını mmorpg dünyasına kazandıran oyunda en ilgi gören konu yanlışlıkla bossa can basan healerlar olmuştu. Bir çok kişi bu yüzden Non-Target’ın gereksiz olduğunu savunmuştu.

Fantastik sınıf ve ırkların bulunduğu Tera, yine büyük yenilikerle piyasaya çıktı. Hala çok sayıda kişi tarafından oynanan oyun daha yenilikçi güncellemelerle oyuncu sayısını katlayabilir.

Tera İndir

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile 3. Sezonla Oyuna Eklenen Özellikler