ListeMMORPG

Denemeye Değer 10 Adet MMORPG

 

Age of Conan: Unchained

Oyunun en dikkat çekici yanı benzersiz bir savaş sistemine sahip olması. Farkettiğiniz üzere listemize genelde bu oyunları alıyoruz. Klasik bir mmorpg olmasının yanında savaş sitemi, komboları ile ön plana çıkan oyun ayrıca cesur çizimleri ile de bir çok kişi tarafından konuşulmuştur.

Age of Conan: Unchained gerçekten çok büyük bir kitleye sahip olacakken ilk çıktığı zamanlar buglardan temizlenememesi nedeniyle ve de akabinde ücretsiz sürüme geçilirken yaşanan adaletsizliklerin dikkate alınmaması sebebiyle oyuncuların tepkisini çekmiştir.

Age of Conan: Unchained bugün oynayabileceğiniz en iyi mmorpg oyunlardan birisidir. Özellikle zor bir oyun arayanların mutlaka bakması gereken bir oyun olan Age of Conan: Unchained bağlantıdan indirilebilir.

Age of Conan: Unchained
Age of Conan: Unchained
Geliştirici: Funcom
Fiyat: Ücretsiz

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Liste

En İyi Dinazor Oyunları (Liste)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile 3. Sezonla Oyuna Eklenen Özellikler