ListeMMORPG

Denemeye Değer 10 Adet MMORPG

Neverwinter

Piyasaya güçlü giriş yapan ve uzun zamandır hayatına devam eden hem pvp hem de pve tarafında oldukça etkili bir oyun. En güçlü yanı Dungeons&Dragons temelli olması. Bu oyunun takipçileri Neverwinter’da kendileri için mutlaka bir parça bulabilirler. Oyun zindan tabanlı mmorpg oyunlarının en iyilerinden birisi. Savaş sistemi, sınıf sistemi ve eğlenceli maçlarla hareketli saatler yaşatan bir oyun. Dikkat çekici bir diğer husus ise bütün oyuncuların oynayabildiği basit zindanları kendiniz yapabilmeniz. Kendi zindanınızı oluşturup insanların beğenisine sunabilirsiniz.

Belirli bir süre için Türkçe dil desteği de sunmuş oyun, yayıncı el değiştirdiğinde maliyetler nedeniyle Türkçe dil desteğine son vermişti. Bu son aslında çok fazla kişiyi etkilemedi çünkü güncelleme sonrası çeviriler ya geç kalıyor ya da eksik geliyordu. Çoğu Türk zaten oyunu İngilizce oynuyordu.

Mutlaka şans vermenizi önerdiğimiz oyunun indirme bağlantısı aşağıda.

Neverwinter
Neverwinter
Geliştirici: Cryptic Studios
Fiyat: 0

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile 3. Sezonla Oyuna Eklenen Özellikler