PCRehber

Call of Duty: Modern Warfare’de Crossbow Nasıl Açılır?

Crossbow, Call of Duty: Modern Warfare’de yepyeni bir silahtır ve oldukça güçlüdür, bu yüzden bir tane almalısınız. İşte kilidini açmak için kısa bir rehber.
Crossbow, bazı durumlarda izinizi bile yok edebilen tek öldürücü silahtır. Geçtiğimiz günlerde, Call of Duty: Modern Warfare 1.13 yamasında tanıtıldı ve silahın kilidini açmanın iki yolu var.

Satın al

İlk yol, silahı satın almak ve hemen kilidini açmaktır. Tek bir ürün için oldukça pahalı olan bu ürünün size maliyeti 12 $, ancak bu yolu sadece zar zor kazandığınız paranızı harcayabilecekseniz yapın.

Oyun içinden elde et

Call of Duty: Modern Warfare’e ekstra para harcamak istemeyenler için Crossbow almanın başka bir yolu var. Çok fazla grinding gerektirir, muhtemelen de bunun için zamanınız var. Silahı ücretsiz kazanmak için, Toplamda 25 maç yapmanız her birinde 5 öldürme almanız toplamda 125 öldürme almanızı gerektiren belirli bir görevi tamamlamanız gerekiyor.

Sadece seçtiğiniz bir Marksman Tüfeğini donatın, üzerine bir Refleks Sight yerleştirin ve ateş etmeye başlayın. 25 maçın her birinde en az 5 öldürmeye ihtiyacınız var, bu çok zor gelmiyor.

Meydan okumaya başlamadan önce bilmeniz gereken başka bir şey daha var. Eğer devam eden bir maça katılırsanız Marksman Rifle öldürmeleri sayılmaz, bu yüzden öldürmelerinizin tamamen değersiz olmadığından emin olmak için baştan bir maça katıldığınızdan emin olun.

Kaynak: Altchar

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı Oyunu

Call of Duty Mobile İki Modern Warfare Haritası Alacak

Modern WarfareNişancı OyunuRehber

Call of Duty: Modern Warfare, Obsidian Master Camo'yu Nasıl Açarsınız?

Nişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare'in Dosya Boyutu Kontrolden Çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
F2P Mobil Yarış Oyunu Forza Street Yakında Galaxy Store’da Çıkacak