Strateji

Gwent, Kısa Süre Google Play Ön Kayıtta Kaldıktan Sonra Android İçin Çıkabilir

Redditors, Gwent’in Android sürümü için muhtemel bir çıkış tarihi tespit etti. Witcher kart oyununun bir Google Play mağaza listesi sızdı, kaldırılmadan hemen önce kısa bir süre incelendi. Bu gerçekleşmeden önce, Reddit kullanıcısı ‘betraying_chino’, oyunun 24 Mart’ta Android için kullanılabileceğini belirten, Polonya’da yayınlanan duyuru fragmanı paylaştı.

Bu, 14-15 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan turnuvanın ön kayıtlarını duyurmak ve kayıt toplamak amacıyla planlanan bir süreç olabilir. Ancak, resmi ilgili CD Projekt Red’in son dedikodularına bakacak olursak, oyun bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. Bu açıdan sızan bilgilerin doğru olma ihtimali çok yüksek.

4 Şubat’taki yeni bir geliştirici yayını sırasında ortaya çıkan bilgilerle tüm buz sızıntılar da uyuşuyor. Aynı video sırasında, oyunu tamamen Android’e taşıdıklarını ve oyunu en üst düzey cihazlardan mümkün olduğunca düşük donanımlı cihazlara kadar çalışacak şekilde optimize etme sürecine geçtiklerini belirttiler. Oyunun planlı olduğunu ve yakında ön kayıt açacaklarını, ancak belirli bir tarih verilmeyeceğini eklediler.

Ayrıca Bakınız:   Legends of Runeterra Açık Beta Başlıyor

Mağaza listesi, oyuncuların Gwent’in Android sürümü için ön kayıt yaptırmak için kullanacakları özel bir Imperial Golem avatarından da bahsediyordu. Avatar, fragmanı paylaşan aynı Reddit kullanıcısı tarafından elde edilen bir görüntüde de görülüyor. Bu da bilgilerin doğruluğunu destekliyor.

gwent android

Gwent’in iOS sürümü Ekim 2019’da piyasaya sürüldü ve Aralık ayında çeşitli hata düzeltmelerinin yanı sıra kararlılık optimizasyonunu, Merchants of Ofir genişleme paketini aldı. Doğal olarak, Android kullanıcıları sık sık bu gelişmelerden sonra ne zaman Android için çıkacağını soruyorlar.

Gwent şu anda App Store’da mevcut ve burada uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyun olarak karşımızda. Oyunun Android sürümü için 2020 birinci çeyrek dışında belirli bir çıkış tarihi verilmedi. Sızıntılara göre ise bu çıkış tarihi 24 Mart 2020.

Ayrıca Bakınız:   Kıvılcım Nasıl Düştü? - Clash Royale
‎GWENT: The Witcher Card Game
‎GWENT: The Witcher Card Game
Geliştirici: CD PROJEKT S.A.
Fiyat: Ücretsiz+
Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberStrateji

Legends of Runeterra: En İyi Yaygın Kartlar Rehberi

Strateji

Warhammer Quest: Silver Tower, Sıra Tabanlı Strateji Oyunu, Bu Sene Çıkış yapacak

Kağıt OyunlarıStrateji

Realm of Alters The Lost Relic Mobil Oyun İndir

Strateji

G.I. Joe : War On Cobra Mobil Oyun İndir

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Modern Warfare’de Crossbow Nasıl Açılır?