ListeSavaş Oyunları

Oyunlarda En Üzücü 10 Boss Savaşı

10. Bloodwing (Borderlands 2)

Hiç durmadan ve düşünmeden yabancıları ve kötü adamları yok etmek, özellikle Borderlands oyunlarında çoğumuza iyi gelir. Ancak, ikinci kısımda bir boss savaşı sizi Mordecai’nin arkadaşı Bloodwing’e karşı koymaya zorlar. Yakışıklı Jack onun üzerinde deney yapar ve onu dev ve oyuncuya düşman yapan birkaç elementle aşılar. En yakın müttefiklerinizden birini indirmeniz gerektiğinden, ilk oyunda Mordecai oynadıysanız bu savaşta ekstra zorlanacaksınız.

Savaş, Bloodwing’in Jack’in yaptığı gibi arka planda dalga geçer gibi hareketler yaparken size farklı unsurlarla saldırmasıyla başlar. Tüm bu süre boyunca, oyuncu karakterleri ve Mordecai onu sakinleştirmeye çalışarak zayıflatır. Sonunda savaş bittiğinde Jack, üzerinde patlayıcı bir kısmı patlatır ve onu öldürür. Bloodwing’i tam iyileştirecekken, Mordecai yakın arkadaşının ölmesini izlemek zorunda kalır.

Yakışıklı Jack’den nefret etmenizin bir başka nedeni, bir müttefikle savaşmanıza neden olması. Bu açıdan bı boss savaşı sonunda üzücü bir hale gelir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

God of WarListe

Tüm God of War Zorluk Seviyeleri Açıklamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bir Sonraki Mobil Final Fantasy Oyununa Ön Kayıt Yapabilirsiniz