ListeSavaş Oyunları

Oyunlarda En Üzücü 10 Boss Savaşı

9. The Boss (Metal Gear Solid 3)

Metal Gear bossları biraz garip. Bu askeri dramada arı tüküren bir adam ve dünyanın yandığını izlemek isteyen bir astronotumuz var. Ayrıca tarihin en üzücü boss svaşlarından biri de tartışmalı bir haldedir. Snake’in annesinin figürü / akıl hocası, savaşa aç Volgin ve nükleer ateşleme tankıyla yüzleşerek ona karşı dönüşür. Ancak, onu durdurduktan sonra, sizi eğiten kadınla savaşmak zorunda kalırsınız.

Bir zamanlayıcı altında, hafif bir müzik çalarken çiçek tarlasında ölümüne bir dövüşte onu yenmeniz gerekir. Her yumruğun ağırlığını hissediyorsunuz ve sonunda onu vurduğunuzda ve çiçekler beyazdan kırmızıya dönünce Snake’in yaptığı gibi bir durum hissediyorsunuz. Ama sonra, neden yaptığını açıkladığında, suçluluk size çok zarar verecek. Emin olun. Fazla detaya girmeyelim. Sadece şunu bilin: O gerçek bir vatanseverdi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

God of WarListe

Tüm God of War Zorluk Seviyeleri Açıklamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bir Sonraki Mobil Final Fantasy Oyununa Ön Kayıt Yapabilirsiniz