ListeSavaş Oyunları

Oyunlarda En Üzücü 10 Boss Savaşı

8. Kala (Indivisible)

Hayatlar tek bir kuralla bölünmez hale geliyor o da: Şimdi savaş, daha sonra düşün. Bu oyundaki savaşların çoğu için durum budur, ancak yavaş yavaş Kala muhriplerine karşı iklim savaşına ulaştıkça işler değişmeye başlar. yıllar önce planladığı gibi dünyayı eski haline döndüremez.

Bu yıkım tanrısıyla savaşmaya başladığınızda ve her seferinde kaybettiğinizde Kala, her denediğinizde savaşı sıfırlar. Yani bir kez kavga etmenin çözüm olmadığını anlayana kadar. Kala ile konuşmaya çalışırsın ama o öfkeyle saldırır. Saldırmayı bıraktığınız zaman, Kala yere kıvrılmadan önce kendine zarar verir.

Dünyayı en büyük başarısızlığı olarak gördüğünü, yanlış olan her şeyin ve insanların ne kadar mutsuz olduğunu söyler. Bu yüzden hatasını geri almak ister. Bu sahne çoğu için üzücüdür.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

God of WarListe

Tüm God of War Zorluk Seviyeleri Açıklamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bir Sonraki Mobil Final Fantasy Oyununa Ön Kayıt Yapabilirsiniz