ListeSavaş Oyunları

Oyunlarda En Üzücü 10 Boss Savaşı

7. Jetstream Sam (Metal Gear Rising)

Platinum Games ve Metal Gear serisinin ortak bir yanı varsa, şaşırtıcı boss savaşları yapıyorlar. Jetstream Sam ilk göründüğünde, gözünü keser ve kazanmak istemediğin bir savaşta öne çıkar. Yine de, sonunda patron dövüşüne ulaştığınızda, üzücü bir durum sizi sarar. Şatafatlı etkili saveşlar ve aletler yok. Sadece sen ve Sam, çölde buluşup bu işi bitirmeniz gerekiyor.

Sam’in DLC hikayesinin daha sonra açıklandığı gibi, eskiden Raiden gibiydi, bu yüzden hikayede ona çok iyi paralellik veriliyor. Ama Sam ahlakını terk ettiğinde, ona bağlı kalırsın. Seninkine benzer bir yüksek frekanslı bıçak kullanarak, kılıç kılıca savaşırsınız. Bu savaş önemli ama size biraz sıkıcı gelebilir. Hafif darbelerle bir birinize üstün gelmeye çalışırsınız. Sonunda Sam kılıcını Bladewolf’a emanet eder ve son bossu yenmek için anahtar haline gelir ve içinde hala iyi bir adam olduğunu gösterir.

Hepsinden önemlisi, Sam’in içinde neredeyse hiç sibernetik yoktur ve yaptığı her şey kendi becerisidir. Robot parçaları sizi her zaman daha güçlü veya daha havalı yapmıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bir Sonraki Mobil Final Fantasy Oyununa Ön Kayıt Yapabilirsiniz