ListeSavaş Oyunları

Oyunlarda En Üzücü 10 Boss Savaşı

6. Great Gray Wolf Sif (Dark Souls)

Dark Souls’taki bosslar, duvarlara gömülü şekilde karşımıza çıkıyor. Ancak, Sif oyun kumandanızı gözyaşlarıyla kaplıyor. Manus ile savaşmak için uçuruma gittiğinde yanında savaşan büyük Şövalye Artorias’a sadık evcil hayvan. Tahmin ettiğiniz gibi, savaşta yenik düştü ve uçurumda kayboldu, ancak Sif sadık kalıyor. Artık mezarını, efendisinin mirasının koruyucusu olarak izliyor. Onu, Darkroot Bahçesi’nin sonundaki mezarlıkta bulabilirsiniz.

Üzücü kısımda Boss savaşı için uçurumdan geçmenize yardımcı olacak bir yüzük gerekiyor ve onu elde etmenin tek yolu onunla savaşmak. DLC’yi onunla savaşmadan önce bitirirseniz, efendisini dinlendirmek ve onu Manus’un güçlerinden kurtarmak için bir yol izlediğinizde size saygı gösterir, ancak sizinle savaşmaya hazırlanır. Maalesef, oyunu bitirmek istiyorsanız onunla savaşmalısınız, bossların bazıları isteğe bağlıyken Sif, oyunu bitirmek için gerekli olarak ayarlanmıştır. Yani onu kesmeden oyunu bitirmeniz mümkün değil. Hadi yüzüğü aldınız, bu sadık yaratığı kesip oyunu bitirmeye bir adım daha atmak için değer mi?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

God of WarListe

Tüm God of War Zorluk Seviyeleri Açıklamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bir Sonraki Mobil Final Fantasy Oyununa Ön Kayıt Yapabilirsiniz