ListeSavaş Oyunları

Oyunlarda En Üzücü 10 Boss Savaşı

5. Xion (Kingdom Hearts 358/2)

Kingdom Hearts’ın karmaşık bir dizi olduğunu söylemek yetersiz bir ifadedir. Disney dünyasını Final Fantasy ile harmanlamak garip görünüyor, ancak kendi türünün çok iyi bir örneği olduğu söylenebilir. 358/2 Days’de, serinin çoğunu Organizasyon XIII için çalışan Roxas olarak oynuyorsunuz. O arkadaş edinir ve zamanını arkadaşlarıyla dondurma yiyerek ve görevler  yaparak geçirir. Xion aynı zamanda bir Keyblade kullanıcısıdır ve Örgüt genellikle onları kalpleri toplamak için görevlere gönderir. Bununla birlikte, zayıflıyor gibi görünebilir, ancak daha da güçlendiği bilinen bir şeydir.

Xion, zaman içinde daha güçlü bir Keyblade kullanıcısı olmuştur. Şimdi amacı ise Roxas’ın güçlerini ve anılarını yavaşça almaktır. Xion, anılarını ve gücünü emdikten sonra Roxas’a karşı durur. İşin üzücü kısmı ise savaş esnasında önceki anılarınızın gösterilmesidir. O kadar emeğin ve yakınlığın nasıl boşa gittiği film senaryosu gibi gözlerinizin önünden geçer.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

God of WarListe

Tüm God of War Zorluk Seviyeleri Açıklamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bir Sonraki Mobil Final Fantasy Oyununa Ön Kayıt Yapabilirsiniz