Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile’da Lag Düşürme Yöntemleri

8. 5GHz Modem Kullanın

Yani, harika bir internet bağlantınız var ve yukarıda belirtilen her şeyi yaptınız, ancak yine de ping’i 100 ms’nin altına düşüremiyorsunuz, o zaman modeminiz suçlu olabilir. Günümüzde evlerimizde aynı 2.4GHz aralığında çalışan tonlarca akıllı cihazla doludur. 2.4GHz frekans aralığını son derece meşgul hale getirir ve modeminizde başka kullanıcılar varsa zaten gecikme daha da kötüleşir. Bu nedenle, 5GHz yönlendirici almak, yani daha iyi bir modem kullanmak herhangi bir gecikme olmaksızın sunucuya çok daha hızlı bağlanmanıza izin verecektir. Konuyla ilgili başka modemden kaynaklı sıkıntılarla ilgili de araştırma yapabilirsiniz.

Pubg Mobile’da ping nasıl düşürülür konusunda en iyi çözümleri sizler için derledik. Daha fazlası için sitemizi takip etmeyi ve görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile'da Haritanın Kaybolup Geri Gelmesi Sorunu
Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rainbow Six Siege, Büyük Güncelleme, Void Edge