AksiyonRol Oyunu

Bloodborne 2’yle İlgili Yakın Zamanda Bir Gelişme Olmayacak

Geçmişte FromSoftware oyunlarıyla ilgili birçok doğru ayrıntıyı paylaşan güvenilir sızıntılar sağlayan Omni, Bloodborne 2’nin yakın bir zamanda herhangi bir detayının ortaya çıkmayacağını ileri sürdü.

FromSoftware Elden Ring üzerinde çok çalışan şirket, Elden Ring’in tam olarak elle tutulur hale gelmesini beklerken, diğer Souls benzeri oyunların hayranları, Elden Ring nihayet geldiğinde geliştiriciden tam olarak ne bekleyebileceklerini merak ediyorlar.

Özellikle Bloodborne hayranları yıllardır daha fazla Bloodborne oyununu bekliyordu, ancak FromSoftware, oyun için potansiyel bir devam hakkında hiç konuşmamıştı. 2018’de, geliştirici Deracine’de bir ipucu bıraktı, Bloodborne 2’nin bir sonraki oyunu olabileceğini düşündürdü, ancak o zamandan beri tam bir devam oyununun gelişimini gösteren hiçbir şey olmadı.

Güvenilir sızıntı Omni ayrıca yakın zamanda Bloodborne 2’nin gerçekleşmeyeceğini doğruladı. Omni, FromSoftware’in oyunlarından birçok ayrıntıyı doğru bir şekilde paylaştı, ancak resmi kanaldan gelmediği için tam olarak ne olacağını bilemeyiz.

bloodborne

Omni şu anda FromSoftware’den çalışmaları arasında birkaç projenin olduğunu ancak ne yazık ki bu projelerin hiçbirinin Bloodborne ile ilgili olmadığını iddia ediyor. Omni’nin ResetEra ‘da yazdığına göre “Her zaman birden fazla projedeki çalışmaları olan şirket Şu an itibariyle Bloodborne 2 oyunu geliştirmiyor veya böyle bir plan yok.” şeklinde açıkladı. Omni, Bloodborne 2 projesi var olsa bile, geliştiricilerin diğer oyunlarla oldukça meşgul oldukları için bunun yakın zaman içinde olmayacağını da sözlerine ekledi. “Yani bir Bloodborne devam oyunu olması durumunda, bununla ilgili yakın zaman içinde herhangi bir bilgi elde edemeyeceğiz.”

Sonuç olarak, Bloodborne 2, yakın zaman içinde hayranlarını mutlu edemeyecek. Umarız, geliştiricilerin bir sonraki oyun Elden Ring, kendi kategorisinin en iyi oyunlarından biri olur da Bloodborne boşluğunu doldurur.

Kaynak: Altchar

Diğer Detaylar

Bloodborne 2 Çıkış Tarihi

Bloodborne 2’nin şu an uygulamada olan bir plan olmadığını bir çok kaynak ileri sürüyor. Bunun en önemli sebebi olarak şirketin diğer oyunlar üzerinde yoğunlaşması. Hayranları Bloodborne ‘un devamını beklerken onlar farklı bir oyun geliştiriyor. Muhtemelen insanların Bloodborne ‘u daha fazla özlemeleri isteniyor ya da oyun onlar için yeterli getiriyi sağlamamış olabilir yani geliştirmek için çok zahmet harcarken getirisi bunu karşılamıyor olabilir. Bu açıdan Bloodborne 2 çıkacak mı net bir bilgi şimdilik yok. Tek bilinen yakın zaman için böyle bir planın olmadığı.

Bloodborne 2 Reddit

Bloodborne 2 ile ilgili oyuncu görüşlerini takip etmek için harika bir kaynak bulunuyor. Bloodborne Reddit sayfasından ayrıca Bloodborne 2 ile ilgili oyuncu görüşlerini bulabilirsiniz. Bu tür topluluk sayfaları ayrıca her haberin anında yayıldığı yerler olduğundan Bloodborne 2 çıkacaksa ilk buralardan duyarsınız. Gelen çeşitli dedikodular da burada yayınlanır. Bloodborne Reddit

Bloodborne 2 Hangi Platformlar İçin Çıkacak?

Bloodborne 2 oyunu eğer çıkarsa ki bir gün mutlaka detaylı bir bilgi alacağız, Bloodborne 2 PC, Bloodborne 2 PS4, Bloodborne 2 PS5 için çıkacağı konuşuluyor. Yani şu an dedikodular arasından Sony’nin konsolları ve bir de PC için Bloodborne 2 oyununu görebileceğimiz aktarılıyor. Bloodborne 2 PS5 için kilit oyunlardan birisi olabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sniper Elit’in Zombie Army Alt Oyunu Ay Sonu Switch’e Geliyor