Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile One Shot One Kill Mode Kısa Süreliğine Tekrar Oynanabilir

Call of Duty Mobile, hayranların favorisi One Shot One Kill çok oyunculu modunu geri getirecek. Bu mod bir kaç gün yayında kalacak. Bu açıdan oynamak istiyorsanız acele edin. One Shot One Kill’e aşina değilseniz, reflekslerin önemli olduğu bir moddur. Amaç mümkün olduğunca çabuk 20 kişiyi öldürmektir, ancak bunu bazı ciddi sınırlamalarla yapmak zorundasınız.

Örneğin, sadece bir tabanca kullanabilirsiniz. Bunun da ötesinde, sadece üç mermi (en azından başlamak için) verilecek. Bu yüzden düzgün nişan alma çok önemlidir. Alamazsanız siz de tek yiyeceksiniz.

Ancak, mermileriniz bittiğinde yakın dövüş saldırıları kullanabileceksiniz, böylece bir silahlı kavgaya bıçak getirebilir ve aslında kazanabilirsiniz. Tabii ki, kaçmak ve yolunuzu gizlemek gibi bir yol izleyerek mermi de toplayabilirsiniz. Modun adından da anlaşılacağı üzere tek atışla diskalifiye olabilirsiniz ve elbette, aynı durum rakipleriniz için de geçerlidir.

Sadece tabanca kullandığınız için tabanca becerilerinizi de test edebilirsiniz. One Shot One Kill yalnızca 19 Mart’a kadar geçerlidir, bu yüzden hemen oynadığınızdan emin olun.

Kaynak: PocketGamer

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

AksiyonSavaş Oyunları

Valorant Yeni Harita Hakkında Bilgiler

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Angry Birds Casual Başlangıç Rehberi