Korku

Dead by Daylight Mobile Bu Bahar Çıkıyor

Güncelleme: 19/3/2020 – Çıkış Tarihi

Behavior Interactive, Dead by Daylight Mobile’ın 16 Nisan’da Android için çıkacağını duyurdu. Dead by Daylight, dört oyuncunun hayatta kalan rolünü üstlendiği ve bir oyuncunun katil rolünü üstlendiği 4v1 asimetrik çok oyunculu bir oyundur. Hayatta kalanların amacı bölgeden kaçmaktır. Katilin amacını ise tahmin edersiniz.

Oyunda oynayabileceğiniz katiller, Freddy Krueger (Nightmare on Elm Street), Demogorgon (Strangers Things) ve Michael Myers şeklindedir. Dead by Daylight için şu anda ön kayıt yaptırabilirsiniz. Kaydolan oyuncular oyun çıktığı zaman şunları alacaklar;

  • Tier 1 (500K pre-reg): Weekend Shirt | Surf Tone; Hooded Training Top; Two-tone Coat; The Scarecrow; 2000 Iridescent Shards
  • Tier 2 (750K): Watermelon Pants; Sports Leggings; Red Flash Boots; Marked Spike Maul; 3000 Iridescent Shards
  • Tier 3 (1M): Preppy Flatcap; Jogging Headband; Colorful Headscarf; Bill Overbeck; 5000 Iridescent Shards

dead by daylight


Dead by Daylight, dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Sadece Steam’deki 4’e 1 korku savaşında düzenli olarak binlerce kişiyi çevrimiçi olarak ağırlıyor. Toplamda, Dead by Daylight’ın 15 milyondan fazla oyuncusu var. Bu başarıyı artırmak için geliştirici Behavior Interactive, Dead by Daylight Mobile’ı geliştirmek için NetEase ile bir ortaklık kurdu. Oyunu belirli bölgelerde test ettikten sonra, iki şirket Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da baharda lansman için hazırlanıyor.

Dün Dead by Daylight Mobile için “ön kayıt” başladı. Daha fazla oyuncu katıldıkça, Behavior daha fazla oyun içi ödülün kilidini açmayı planlıyor. Bu sayede oyun başladığı zaman daha iyi bir durumda oyuna başlayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Dead By Daylight Mobile Geliyor

Behaviuor patronu Rémi Racine, “Dead by Daylight Mobile açısından NetEase Games ile ortak olmaktan son derece mutluyuz,” dedi. “Asya’da mobil oyunların yayınlanması ve yayınlanmasındaki uzmanlıkları bizi Doğu’da başarıya hazırlıyor. NetEase Games ile birlikte dünya çapında tutkulu oyuncular için kaliteli interaktif eğlence deneyimleri sunabileceğimize inanıyoruz. ”

Dead by Daylight Mobile, PC ve konsol oyunlarının sunduğu deneyimi telefonlarda da sunmayı planlıyor. Bir kötü adam rolünü üstlenen bir oyuncunun yanında diğer dört oyuncu bu kişiden kaçmaya çalışıyor. Özel bir kitleye sahip bir konsept ve oyun direktörü Mathieu Côté, onu dokunmatik cihazlara uygun şekilde uyarladıklarını düşünüyor.

“Hayranlarımız, ilk duyurduğumuzdan bu yana bu oyunun lansmanını istiyorlar,” dedi Côté. “Ve ön kayıt olanların özveriyle ödüllendirileceğini söylemekten mutluluk duyuyoruz. İOS ve Android cihazlarda tam teşekküllü ve kesin bir ürün sunuyoruz harika içerikleri oyun yayınlandıktan sonra ileteceğiz.”

Kaynak: VB

Dead by Daylight Mobile Nedir?
Dead By Daylight Mobile PC ve konsol sürümünden uyarlanan ve bu güne kadar geliştirilmiş en ilginç türlerden birisidir. Belirli bir alan içinde yine oyunculardan birisi olan kötü karakterin sizi yakalamaması için kaçıyorsunuz. Bu alandan dışarı çıkmak için belirli bir süreci yerine getirmelisiniz. Bu arada kötü karakter sizden faydalanmak istiyor ama bu süreç içerisinde ölmeniz de mümkün.
Dead by Daylight İndir
Dead by Daylight Ne Zaman Çıkacak?
Dead By Daylight Mobile geliştiricisinin belirttiğine göre bahar aylarında çıkacak. Bunun için şimdi ön kayıt aşamasına giren oyuna ön kayıt olarak çıktığı zaman doğrudan bildirim alabilir ve Dead by Daylight Mobile oynamaya başlayabilirsiniz. Bahar aylarından kayıt En geç Mayıs 2020 tarihidir.
Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri
Dead By Daylight Mobile sistem gereksinimleri nedir? Hangi cihazlarda oynanabilir. Geliştirici tarafından yayınlanan bilgilere baktığımız zaman Dead by Daylight Mobile’ın sistem gereksinimleri şu şekildedir.

Apple Kullanıcıları
  • İşletim sistemi: iOS 11 ve üzeri
  • Cihaz: iPhone SE, 6S ve üzeri
Android Kullanıcıları
  • İşletim sistemi: Android v7.0 (Nougat OS) ve üzeri
  • Cihaz: Samsung Galaxy S7 benzeri ya da üzeri donanıma sahip cihaz
Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
KorkuRehber

Resident Evil 3'te Sarı Kilitler Nasıl Açılır?

AksiyonKorku

Resident Evil 8'in FPP ile Önümüzdeki Yıl Çıkacağı Konuşuluyor

AksiyonKorku

Resident Evil 3: Nemesis'i Yenebilir Misin?

Korku

Resident Evil Resistance Açık Beta, PlayStation 4 ve Steam'de Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo 4 PC’de Özelleştirilebilir Denetleyici Desteğine Sahip Olacak