Mobil OyunSavaş Oyunları

Disorder, Netease’in Yeni Nişancı Oyunu Bazı Bölgelerde Yayınlandı

NetEase’in yaklaşan çok oyunculu nişancı oyunu Disorder, bugün Singapur, Malezya, Tayland, Endonezya ve Filipinler de dahil olmak üzere bir dizi Güneydoğu Asya ülkesinde yayınlandı. Yakın gelecekte geçen oyun çevrimiçi oyuncuların bir birleriyle mücadelelerini konu alıyor.

PocketGamer’da belirtildiğine göre, Disorder, kilidini açmak ve ustalaşmak için yirmiye yakın kahraman sunaruyor ve bunların her biri savaş alanında oynamak için kendi özel rollerine sahiptir. Bunlara sınıf denilebilri ve şu şekildedir; izciler, gizli ustalar, savunma uzmanları veya destek birimleri. Beklediğiniz gibi, hepsinin emrinde özel beceriler ve ateşli silahların yanı sıra farklı geliştirilebilir özellikleri var. Bununla birlikte Olympian ULF, Base Battle ve Multi-Base Battle dahil olmak üzere çeşitli oyun modları var. Zamanla daha fazlası gelecek gibi görünüyor.

Ayrıca Bakınız:   World of Warcraft Mobil Oyun

Genel olarak, ortalama mobil nişancı oyunlarından biraz daha mücadeleci denilebilir. Zeki takım oyunu ve zafer kazanmak için yaratıcı stratejiler gerekli görülüyor. Disorder, beta döneminde oyuncuların oldukça ilgisini çekti ve oynamaya değer oyun olarak görüldü.

disorder netease

Betalara katılanlar, kendilerine özel bir unvan ve avatar çerçevesi ve katıldıkları belirli testlere dayanan diğer bazı ödüller kazandılar. Bazı karakter deneme kartları, para birimi, XP paketleri ve kullanışlı askeri malzemeler de cabası.

Disorder’ın ne zaman batıya açılacağı hala belirsiz. Bir çok askeri temalı nişancı oyunu piyasada elbette var ve içlerinde Call of Duty Mobile gibi çok başarılı olanlar da var. Lakin Disorder kendine has özelliklerle geleceği için ilgi duyuluyor.

Ayrıca Bakınız:   Legendry Game of Heroes Mobil Oyun Tanıtımı

Kaynak: Disorder

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
e-SporSavaş Oyunları

Valorant'ın Gösterişli Karakteri Jett, Yeni Bir Fragmanda Göründü

PCSavaş Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Remaster Grafik Karşılaştırması

Mobil OyunStrateji

Clash Royale, Oyundan İlk Kartını Siliyor ve Yenisini Ekliyor

Mobil OyunÖn Kayıt

Android İçin Ön Kayıttaki Oyunlar (Sürekli Güncel Oyun Listesi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Tomb Raider (2013) Mart Ayında Steam’de Ücretsiz Olacak