AksiyonKonsolPC

God of War PC İçin Çıkacak Söylentileri Yayılıyor

God of War, 2018’de SIE Santa Monica için büyük bir başarı ve PlayStation 4’ün özel bir oyunu oldukça dikkat çekici hale geldi. Sony, platforma münhasır olanları PC’ye taşıma eğiliminde gibi göründüğü için şimdi God of War için “PC’ye geliyor olabilir” şeklinde yorumlar yapılmaya başlandı.

Horizon Zero Dawn’ın PC’ye geldiği onaylandı ve oyun 2020 yazında Steam’e geliyor. PC’ye gelen bir konsol oyununu görmek, daha önce olduğu gibi gerçekten garip olmaz, ancak Guerrilla Games Sony’nin ilk parti geliştiricisi ve bu tür özel oyunlar normalde yalnızca PlayStation platformlarında kalır.

Görünüşe göre Sony, bu portlardan daha fazlasını yapmak istiyor, çünkü God of War hakkında zaten bir süredir PC’ye evrildiğine dair söylentiler var. Ancak son zamanlarda bu söylentilerin doğru olabileceğiniz gösteren şey, Sony oyunlarının mağaza sayfalarında bulunan “Yalnızca PlayStation’da” etiketinin kaldırılmasıdır. Kaldırma işlemi, yalnızca Days Gone örneğinde olduğu gibi mağazanın genellikle yukarıda belirtilen etiketi kullanan ABD sürümünde gerçekleşiyor. God of War için ABD sayfasında bu ifade  yok, ancak diğer bölgesel sayfaların hala kendi etiketleri var.

Ayrıca Bakınız:   PS4 Remote Play BÜTÜN Android Cihazlar İçin Yayınladı

god of war pc için çıkacak mı

God of War için Birleşik Krallık PlayStation sayfası örneğinde, “Sadece Playstation’da” etiketi, tıpkı Days Gone oyununda olduğu gibi hala var ama aynı şeyi Amerika sitesi için söyleyemeyeceğiz. Yani Sony’nin en azından bir hazırlık ya da bir değişiklik içinde olduğu söylenebilir. Bunun en önemli sebebinin de Bulut Oyun Platformları olduğuna eminiz.

Bu iki anlama gelebilir – ya ABD sayfası “Sadece PlayStation’da” yanlışlıkla sildi ve God of War PC’ye gelmiyor ya da oyunun geri kalan diğer ülkelerdeki sayfaları değişiklik olmasına rağmen güncellenmedi. Bakalım hangi ihtimal daha gerçek yakın zaman içinde ortaya çıkar.

Kaynak: Amerika God of War Sitesi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRol Oyunu

Mortal Shell, Dark Souls Ve Warframe Kombinasyonundan Ortaya Çıkan Yeni Aksiyon RPG

PCSavaş Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Remaster Grafik Karşılaştırması

AksiyonRol Oyunu

Disney Mirrorverse, Kabam'dan Yeni Aksiyon RPG Oyunu

AksiyonRol Oyunu

GTA 6, Yeni Nesil Konsolların Çıkış Oyunu Olmayacak Ama...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warframe Oyuncuları Şimdi Diğer Ekiplerle Takım Olabilir