Strateji

Wild Frontier, Vahşi Batıyı Telefonlarınıza Getiren Strateji Oyunu Çıkıyor

Wild Frontier, yarın 3 Mart’ta piyasaya sürülecek olan 37Games’in Vahşi Batı temalı bir RTS oyunudur. Android cihazlar için çıkacak ve isterseniz oyuna şimdi ön kayıt yaptırabilirsiniz. Oyun geliştirme sürecinde yapılan erken erişim dönemlerinde ve ön kayıtta başarılı bir ilerleme kaydettiği biliniyor.

Oyun Amerika Birleşik Devletleri’nde 19. yüzyılın sonlarında geçiyor ve burada yeni bulunan bir şehrin belediye başkanı rolünü oynuyorsunuz. Batı’da bir grup yerleşimciye hayatta kalmalarına ve kendi yollarını bulmalarına yardımcı yardımcı olmak ve  liderlik etmek sizin işiniz olacak. Kasabanın belediye başkanı olarak, kasaba halkı için kaynak ve koruma sağlayacak yeni binalar inşa etmeniz gerekecek.

Bu, diğer NPC’lere ve oyunculara karşı ittifaklar kurabileceğiniz veya savaşlar yapabileceğiniz gerçek zamanlı olarak oynanan bir strateji oyunudur. Her biri kendi benzersiz becerilerin sahip silahlı savaşlarda kullanabileceğiniz silahşör kahramanlar kiralayabileceksiniz.

Bu çatışmaları kazanmak, imparatorluğunuzu daha da genişletmeye çalışırken daha fazla bölge kazanmanızı sağlayacaktır. Haydut gizlenmelerini yok etmek veya yakındaki madenler için kaynak toplamak üzere binicileri göndermek gibi üstlenilecek çeşitli görev türleri olacak. Bu görevleri yerine getirirken müttefiklerinizle de takım halinde çalışabileceksiniz. İşleri kolaylaştırmak için oyun çeşitli grup, ittifak ve sesli sohbetleri destekleyecek, böylece sayısız görevle mücadele etmek için arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz.

Wild Frontier, 3 Mart’ta piyasaya sürülmeden önce Google Play’de ön kayıt yaptırabilirsiniz. Bu arada, bir iOS lansmanının bu yıl sonuna kadar yapılması bekleniyor. Wild Frontier uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyun olacak.

Wild Frontier Nedir? Ara Bilgi

Bir çok oyunun birleşiminden oluşan Wild Frontier, gerçek zamanlı mobil strateji oyunudur. Yönetim strateji oyunlarıyla köy geliştirme strateji oyunlarını harmanlayarak yeni bir türe ışık tutar. Kendi topraklarınızı genişletme çalışmalarınız içerisinde diğer köylerle de savaşmak zorunda kalacaksınız.

Wild Frontier APK

Wild Frontier indirmek isterseniz yarını yani 3 Mart 2020 tarihini beklemeniz gerekecek. Yine de verdiğim bağlantıdan şimdi ön kayıt olabilir hem ön kayıt hediyelerinden faydalanabilir hem de bildirim alarak çıkışı kaçırmamış olursunuz. Bunun yerine yine Wild Frontier APK dosyası arıyorsanız sizler için bir bağlantıyı aşağıya bırakıyoruz.

Wild Frontier
Wild Frontier
Geliştirici: 37GAMES
Fiyat: Ücretsiz

Wild frontier APK

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Kahraman Kaldırma, Satma, Kapasite Artırma

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Karakter İstatistikleri Açıklaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Magic: ManaStrike Yeni Kartların ve Planeswalkersların Olduğu İlk Güncellemesini Aldı