Auto Chess

Chess Rush, Öne Çıkan Kahraman Özelliği Nasıl Kullanılır?

En iyi Auto Chess oyunlarından birisi olan Chess Rush kendini geliştirmeye devam ediyor. Son güncelleme ile birlikte oyuna yeni özellikler de eklendi. Bunlardan birisi; öne çıkan kahramanlar olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce bildiğiniz gibi oyun arayüzünden, bir karşılaşmaya girmeden önce kendi kahraman diziliminizi yapıyordunuz. Bu dizilimi kaydettiğiniz zaman oyun esnasında diziliminizde yer alan kahramanlar geldiği zaman bir uyarıyla onlar ön plana çıkarılıyordu. Bu özelliğin yeni güncellemede biraz daha geliştiğini görüyoruz.

Yeni özellikle birlikte öne çıkan kahramanları seçmeniz ve almanız artık daha kolay, gelin nasıl yapılacağını görelim;

Chess Rush’ın son güncellemesinde yepyeni Öne Çıkan Kahramanlar fonksiyonunu tanıtıldı. Bu özel birimleri kullanmak için iki şey yapmanız gerekir:
1. Savaştan önce, öne çıkan kahramanların kişisel dizilimini yarat.
2. Bir savaş sırasında, öne çıkan kahramanlar dizisini etkinleştir.

Nasıl yapılacağını görelim!

Dizilişinizi aşağıdaki kısımda gördüğünüz gibi oluşturun.

Bu kısma erişmek için Lobiden (oyunun ana sayfası), “Hazırlık” ve ardından “Öne Çıkan Kahraman” sekmesine dokunun. Burada sistem tarafından önerilen bazı dizilimleri görebilir veya kendi dizilişlerinizi oluşturabilirsiniz. Yeni bir tane oluşturursanız, kaydetmeyi unutmayın!

Aynı kısımdan oluşturduğunuz ya da kullanmaya karar verdiğiniz dizilişinizi etkinleştirin. Bu sayede oyun içinde aktif olabilir. Bir savaş sırasında, kahraman dükkanını açın (kristalleri kullanarak yeni kahramanlar satın alabileceğiniz ekran). Dükkanın altında “Öne çıkan kahramanlarını seç” etiketli bir düğme göreceksiniz. Bu düğmeye dokunun, öne çıkan kahramanlarınız kendi kahraman havuzunuza eklenecektir. Şimdi kahraman dükkanına her eriştiğinizde, özellikli kahramanlarınızı bulma şansınız olacak!

Konuyla ilgili daha fazla bilgi yakın zaman içinde Chess Rush rehberleri şeklinde ihtiyaç duyulması halinde gelebilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Auto ChessBattle Royale

Pubg'ye Turnuva Stili Oyun Modu Gelebilir

Auto Chess

Teamfight Tactics Mobile Çıkışını Gerçekleştirdi

Auto ChessStrateji

Hearthstone'un Battlegrounds'ına Ejderhalar Geliyor

9.8
Auto Chessİnceleme

Chess Rush İnceleme / Tencent'in Auto Chess Oyunu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Tanks Blitz: Rakibinizi Güvenle Yok Etmenize Yardımcı Olacak İpuçları