Mobil OyunSavaş Oyunları

Company of Heroes, Bu Sene Sonuna Doğru Telefonlara Geliyor

Relic Entertainment’ın klasik İkinci Dünya Savaşı gerçek zamanlı strateji oyunu Company of Heroes, bu yıl Android’e gelecek. Duyuru, Company of Heroes’u geçen ay iPad’e taşıyan geliştirici Feral Interactive’den  geliyor. Orijinal fare kontrolleri dokunmatik ekran üzerinde doğal bir uyum ile bu sürüm şaşırtıcı derecede iyi oynanıyor.

Company of Heroes, Normandiya Savaşı boyunca Able veya Fox şirketini takip eden bir macera modunda hızlı oynanan bir RTS’dir. Bu arada çok oyunculu çarpışma maçlarında sekiz oyuncu bir birleriyle mücadele edebiliyor.

Company of Heroes’un iPad versiyonunun fiyatı 13,99 $ ve Feral Interactive, tüm mobil sürümler çıktığında global hale geleceğini açıkladı bu nedenle muhtemelen Android için de çıktığı zaman fiyatı aynı olacaktır. Ülkemiz için fiyat hemen hemen o günün kuruyla aynı şekilde gidecektir. En azından bir 60₺ civarında beklentimiz var.

Eğer mobile uyumlu olup olmadığını görmek istiyorsanız ve anlatılandan daha fazla detay bekliyorsanız yayınlanmış iPad fragmanına göz atın. Savaş, tarih ve strateji kombinasyonlarını sevenler oldukça ilgi duyacaklar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Escape From Tarkov Ping Sorununa Çözüm Bulundu