Battle Royale

Dünyada Kaç Kişi Fortnite Oynuyor?

Şu anda Fortnite oyuncu sayısı nedir? Spoiler: Milyonlarca insan hala oynuyor, bu yüzden Fortnite yakında ölüyor gibi görünmüyor.

Kaç kişinin Fortnite oynadığına dair bazı resmi ayrıntıların verildiğinden bu yana biraz geçti, ancak son Travis Scott canlı konser etkinliğinin ardından Epic bazı yeni sayılar yayınladı, böylece işlerin iyi gittiğini söyleyebilirsiniz. Fortnite Bölüm 2 Sezon 3’ün öncesinde, çok sayıda kişi Fortnite oynuyor.

Fortnite Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

İnsanların Fortnite’ı oynamasıyla ilgili en son rakamlar, son Travis Scott konser etkinliğinden geliyor. Bu, 12.3 milyon eşzamanlı oyuncuyu istatistiğe dahil ediyor. Bu, oyun içi canlı Marshmello konseri için oturum açan 10.8 milyon eşzamanlı oyuncudan büyük bir adım.

 

‘Eşzamanlı oyuncular’, etkinlikte oyunda aynı anda etkin olması anlamına gelir. Fortnite’ın Mart 2019 itibariyle toplam 250 milyon oyuncuya sahip olmasıdır. Bunlar açılan Fortnite hesabı sayısıdır. Elbette oyunu gerçek anlamda sürekli oynayan sayı farklı ama işin gerçeği Epic Games 250 milyon sayısını geçmiş olsaydı bununla ilgili kesinlikle bir paylaşım yapardı.

Bir başka kaydedilen istatistik, Ağustos 2018’de kaydedilen bir ayda aktif olan en yüksek sayıda oyuncu 78.3 milyon olarak tarihe geçti.

Karşılaştırma için, Apex Legends, Ekim 2019’da ’70 milyon oyuncu ‘ile kendi rekorunu kırdı, Playerunknown’s Battlegrounds, battle royale, Haziran 2018’de 400 milyon oyuncu zirvesine, ancak şu anda aylık en yüksek oyuncu sayısı Nisan 2020 için 886.255 civarında.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

FortniteRehber

Fortnite'da Gold Lara Croft Nasıl Elde Edilir?

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Chess Rush, Öne Çıkan Kahraman Özelliği Nasıl Kullanılır?